<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Blog o marketingu i sprzedaży

Optymalizacja konwersji, generowanie leadów i marketing B2B. Inspiracje i porady.

Optymalizacja (współczynnika) konwersji — 9 prostych sposobów na zwiększenie sprzedaży

Generowanie i kierowanie dużego ruchu na Twoją stronę internetową jest zawsze pozytywnym efektem pracy marketingu i czymś, czego wszyscy sobie życzymy dla naszych firm i blogów. Ale jeśli ten ruch nie przekłada się na widoczne efekty biznesowe, na przykład sprzedaż, pobranie e-booka czy zapis na listę mailingową, to samo generowanie ruchu naprawdę nie ma sensu.

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
października 20, 2020

6 zasad świetnej obsługi telefonicznej

Wsparcie telefoniczne jest jednym z najważniejszych aspektów przy ocenie jakości obsługi klienta. Jest to jednak jeden z najbardziej zaniedbanych procesów w małych i średnich przedsiębiorstwach (MŚP).

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
września 21, 2020

Narzędzia Inbound Marketingu - 22 propozycje dla Twojej firmy

Aby z powodzeniem realizować strategię inbound marketingu, konieczne jest wykorzystanie narzędzi, które ułatwiają nam przyciągnięcie uwagi potencjalnych kupujących i zmienienie ich w stałych klientów

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
września 2, 2020

Inbound marketing - 9 trendów i nowości na 2020 & 2021

Rok za rokiem inbound marketing przynosi świetne wyniki firmom, które działają według jego zasad. Ale jak w przypadku każdej dyscypliny, która dotyczy działania w sieci, marketerzy muszą być na bieżąco z trendami i nowościami w branży.

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
sierpnia 24, 2020

Klient prosi o rabat, zniżkę, promocję - jak jej udzielić, aby nie stracić... pieniędzy i klienta

Wszyscy kochamy zniżki, prawda? Widzisz te magiczne hasła: "40% taniej", "SALE", "Rabaty tylko dla stałych klientów" i twoja wyobraźnia zaczyna pracować, prawda? Nie można dyskutować z tym, jak duży wpływ na klientów mają zniżki i rabaty. I to dotyczy zarówno sprzedaży B2B, jak i B2C.

Generowanie leadów B2B - 9 świetnych narzędzi

Generowanie leadów, definiowane jako działanie lub proces identyfikacji i pozyskiwania potencjalnych klientów dla produktów lub usług komercyjnych, jest ważną częścią pracy każdego specjalisty marketingu czy sprzedaży. Aby móc generować leady, marketer lub sprzedawca muszą najpierw zidentyfikować swoich idealnych nabywców, dowiedzieć się, gdzie ich znaleźć, a następnie zaplanować i prowadzić odpowiednią komunikację z potencjalnymi klientami. 

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
sierpnia 18, 2020

10 trendów i zasad w lead generation, które zostaną z nami na dłużej

Każdego roku eksperci sprzedaży i marketingu wieszczą nowe trendy i nowe pomysły na usprawnienie lead generation. Na pewno każdy manager działu marketingu lub marketer stara się podążać za tymi trendami, aby przyciągnąć i przekonać do swojej oferty większą liczbę prospektów i potencjalnych klientów. Wszyscy chcemy wykorzystywać najlepsze i najskuteczniejsze techniki lead generation, najlepiej nic w to nie inwestując (ani czasu, ani pieniędzy). Brzmi znajomo?

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
sierpnia 12, 2020

Jak sprzedawać przez telefon - 13 złotych zasad

Masz dość pracy „na słuchawce”? Na myśl o wzięciu telefonu do ręki czujesz, jak uginają się pod tobą nogi? Czujesz, że czas rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady? Poznaj 13 zasad jak sprzedawać przez telefon! Sprzedaż telefoniczna nie musi spędzać Ci snu z powiek.

Reklama biura podróży - 5 sposobów na pozyskanie klienta

Przed wyjazdem konsumenci rezerwują noclegi na własną rękę lub szukają biura podróży, żeby wykupić wakacyjny wyjazd. Dzięki temu wiele problemów przestaje ich obchodzić, ponieważ biuro wszystko załatwi.

Prowadząc biuro podróży, musimy natrudzić się i napracować, aby wśród konkurencji oferta naszego biura była najlepsza. Jak to zrobić? Przede wszystkim za pomocą reklamy usług turystycznych w Internecie. Nie wiesz jak powinna wyglądać reklama biura podróży? Ten post jest dla Ciebie!

Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

Adres email musi mieć poprawny format

Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut