<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Blog o marketingu i sprzedaży

Optymalizacja konwersji, generowanie leadów i marketing B2B. Inspiracje i porady.

6 zasad świetnej obsługi telefonicznej

Wsparcie telefoniczne jest jednym z najważniejszych aspektów przy ocenie jakości obsługi klienta. Jest to jednak jeden z najbardziej zaniedbanych procesów w małych i średnich przedsiębiorstwach (MŚP).

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
września 21, 2020

Narzędzia Inbound Marketingu - 22 propozycje dla Twojej firmy

Aby z powodzeniem realizować strategię inbound marketingu, konieczne jest wykorzystanie narzędzi, które ułatwiają nam przyciągnięcie uwagi potencjalnych kupujących i zmienienie ich w stałych klientów

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
września 2, 2020

Inbound marketing - 9 trendów i nowości na 2020 & 2021

Rok za rokiem inbound marketing przynosi świetne wyniki firmom, które działają według jego zasad. Ale jak w przypadku każdej dyscypliny, która dotyczy działania w sieci, marketerzy muszą być na bieżąco z trendami i nowościami w branży.

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
sierpnia 24, 2020

Generowanie leadów B2B - 9 świetnych narzędzi

Generowanie leadów, definiowane jako działanie lub proces identyfikacji i pozyskiwania potencjalnych klientów dla produktów lub usług komercyjnych, jest ważną częścią pracy każdego specjalisty marketingu czy sprzedaży. Aby móc generować leady, marketer lub sprzedawca muszą najpierw zidentyfikować swoich idealnych nabywców, dowiedzieć się, gdzie ich znaleźć, a następnie zaplanować i prowadzić odpowiednią komunikację z potencjalnymi klientami. 

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
sierpnia 18, 2020

10 trendów i zasad w lead generation, które zostaną z nami na dłużej

Każdego roku eksperci sprzedaży i marketingu wieszczą nowe trendy i nowe pomysły na usprawnienie lead generation. Na pewno każdy manager działu marketingu lub marketer stara się podążać za tymi trendami, aby przyciągnąć i przekonać do swojej oferty większą liczbę prospektów i potencjalnych klientów. Wszyscy chcemy wykorzystywać najlepsze i najskuteczniejsze techniki lead generation, najlepiej nic w to nie inwestując (ani czasu, ani pieniędzy). Brzmi znajomo?

Bogdan Tyskyy
Bogdan Tyskyy
sierpnia 12, 2020

Super moc dla Twojego czatu. Integruj LiveChat z CallPage i rozmawiaj ze swoimi klientami.

Jeśli używasz na swojej stronie LiveChat, pewnie nie raz miałeś już ten problem: nagle potrzebujesz szybko zdzwonić się z klientem, aby rozwiązać jakiś bardziej skomplikowany problem lub porozmawiać o większej transakcji. 

Jak pokonać obiekcje klientów? 5 kroków do zwiększenia sprzedaży

Czasami wydaje się, że klient, któremu właśnie przedstawiasz ofertę, już za chwilę, lada moment powie sakramentalne TAK. Zdecyduje się związać na dobre i złe z Twoją firmą, ale nagle okazuje się, że psuje się idealny scenariusz, a Klient ma obiekcje. Co wtedy zrobić? Jak pokonać obiekcje klientów? Jak wygląda zbijanie obiekcji klienta? W tym artykule pokażę Ci 5 prostych kroków, które pomogą Ci skuteczniej reagować na opór i wątpliwości klienta i pokażą, jak wygląda pokonywanie obiekcji.

9 nawyków skutecznego sprzedawcy

Zastanawiasz się czasem, co sprawia, że Ty z trudem osiągasz wyznaczone cele, a kolega siedzący przy biurku obok znowu zdobył tytuł skutecznego sprzedawcy miesiąca i uścisk dłoni prezesa? Chcesz się dowiedzieć, jak być dobrym sprzedawcą i jakie nawyki ma każdy skuteczny sprzedawca?  Przeczytaj wskazówki, jak być dobrym sprzedawcą!

Jak napisać cold maila, na którego KAŻDY odpowie?

Jeśli próbowałeś sztuki cold mailingu to wiesz, że sam fakt otwarcia przez odbiorcę maila to wielkie zwycięstwo, a otrzymanie odpowiedzi na cold mailing można potraktować wręcz jako historyczne zwycięstwo. Odnosisz czasem wrażenie, że testowałeś już wszystko, a nowe pomysły wydają Ci się sztywne i nudne? W artykule znajdziesz wskazówki, jak pisać skuteczne cold maile oraz przykłady tego, jak pisać maila z ofertą.

Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

Adres email musi mieć poprawny format

Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut