Explore otherproducts

Poznaj CallPage Meetings

Dzięki CallPage Meetings Twoi klienci mogą umawiać spotkania bezpośrednio na Twojej stronie. Popraw wyniki Twojej strony, umawiaj więcej spotkań z użytkownikami i konwertuj ich na klientów. 

Dołącz do ponad 1500 firm które zwiększają sprzedaż i generują kontakty z CallPage

Umawiaj spotkania z użytkownikami strony

Zaproś użytkowników do zarezerwowania spotkania z Twoim zespołem zanim opuszczą stronę. Nasz widget poprowadzi ich krok po kroku przez proces umawiania spotkania.

Usprawnij proces umawiania spotkań

Zwiększ liczbę spotkań sprzedażowych za pomocą okna pop-up lub osadzając formularz rezerwacji bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Wykorzystaj bezpośrednie linki, aby skrócić proces umawiania spotkań z klientami. Dzięki CallPage zaplanujesz więcej spotkań w krótszym czasie.

Łatwe edytowanie formularza rezerwacji

Stwórz własny formularz rezerwacji i dostosuj pola z pytaniami do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o spotkania online z zespołem sprzedaży, czy wizyty w klinice dentystycznej. Wygodny w użyciu formularz został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować konwersję.

Automatyczne kierowanie do właściwej osoby

Na podstawie odpowiedzi podanych w formularzu, CallPage Meetings automatycznie wybierze odpowiednią osobę z Twojego zespołu i przedstawi użytkownikowi jej dostępność. Reguły kierowania stworzysz w prosty sposób w panelu CallPage.

Zsynchronizowane z kalendarzem

Wszystkie umówione spotkania wpadną automatycznie do kalendarza Twoich pracowników. CallPage wyśle również powiadomienie mailowe do obydwu osób. Cały proces umówienia spotkania zajmie użytkownikowi mniej niż 30 sekund.

Połącz CallPage Meetings z używanymi w Twojej firmie narzędziami

Wysyłaj automatyczne maila z linkiem do spotkania. Wykorzystaj najpopularniejsze narzędzia do spotkań online.

 • Sprawdź najważniejsze funkcje CallPage Meetings

  Zbieraj leady efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Twórz pop-upy, które zachęcają do kontaktu

  Spersonalizuj wygląd pop-upu CallPage i zwiększ liczbę spotkań sprzedażowych spływających do Twojej firmy.

 • Dodaj dowolne pola w formularzu

  Poproś użytkownika o podanie dowolnych danych przed umówieniem spotkania. Zbierz dane kontaktowe i wszelkie inne informacje potrzebne do umówienia spotkania.

 • Offline lub Online

  CallPage Meetings możesz połączyć z różnymi narzędziami do spotkań online i przesyłać linki do spotkań bezpośrednio w mailach. Możesz również dodać opcję spotkania offline i zaprosić użytkowników do spotkania w Twojej siedzibie lub gabinecie.

 • Skieruj kontakt do właściwej osoby

  Na podstawie odpowiedzi udzielonych w formularzu, Meeting skieruje leada do właściwej osoby w Twoim zespole.

 • Automatyczne przypomnienia

  Po umówieniu spotkania zarówno Twój klient, jak i członek Twojego zespołu otrzymają automatyczne powiadomienie w postaci wiadomości e-mail lub sms. Spotkanie zostanie również dodane w kalendarzu Twojego pracownika.

Wypróbuje CallPage za darmo przez 14 dni

Zacznij generować leady sprzedażowe już dzisiaj.

Przetestuj CallPage bezpłatnie i otrzymuj więcej kontaktów bez dodatkowych inwestycji w reklamę.

 • Kup lub anuluj w dowolnym momencie
 • Szybka instalacja w 10 minut
 • 14 dni testów