Explore otherproducts

CallPage dla dealerów samochodowych

Zaoferuj wyjątkową obsługę klienta, udzielając natychmiastowego wsparcia. CallPage pomaga zwiększyć liczbę leadów dla dealerów samochodowych, firm zajmujących się wynajmem samochodów oraz warsztatów samochodowych.

Dołącz do ponad 1500 firm które zwiększają sprzedaż i generują kontakty z CallPage


 

Zamieniaj użytkowników Twojej strony w szczęśliwych kierowców

Pozwól Twoim potencjalnym kupującym kontaktować się z Twoim dealerem w zaledwie 28 sekund.

Widżet CallPage jest magnesem na leady dla dealerów samochodowych.

Zachęć swoich nabywców do kontaktu.

CallPage pomaga dealerom samochodowym w łatwym zbieraniu kontaktów ze swojej strony internetowej. Zamiast tracić godziny na przeglądanie ofert w sieci, potencjalni nabywcy mogą prosić o natychmiastowe oddzwonienie. Zapewnij prosty i bardziej płynny procesu nawiązywania kontaktu dla potencjalnych klientów. 

Zmniejsz liczbę nieodebranych połączeń

Większa kontrola nad wydajnością Twojego zespołu.

Jeśli do tej pory nie wiedziałeś, jak radzi sobie Twój zespół sprzedaży, teraz masz szansę się przekonać. Dzięki dostępowi do statystyk połączeń przychodzących i nagrań rozmów, będziesz miał bezpośredni wgląd w efekty pracy Twojego zespołu sprzedażowego. Dowiedz się, kto najczęściej odbiera połączenia i jak przebiegają rozmowy z klientami.


 

Użyj CallPage Meetings

Ułatw umawianie jazdy próbnej czy konsultacji w Twoim salonie.

Z wykorzystaniem CallPage Meetings, potencjalni klienci mogą z łatwością umawiać spotkania, korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego. Personalizuj formularz, dodając pytania, które pozwolą Ci zbierać niezbędne dane i szczegółowe informacje o modelach samochodów, które interesują Twoich potencjalnych klientów. Pozwoli Ci to lepiej przygotować się do spotkania i przyspieszyć proces sprzedaży. Po ustaleniu terminu, obie strony otrzymają potwierdzenie zaplanowanego spotkania.

Sprawniejsze pozyskiwanie potencjalnych klientów

Nie widzimy żadnych aspektów, które naszym zdaniem wymagałyby zmiany. Korzystamy z CallPage od dwóch lat, a to narzędzie działa dla nas doskonale. Z zadowoleniem kontynuujemy jego użytkowanie i ogólnie rzecz biorąc, oceniamy nasze doświadczenie z CallPage na pełne 10 na 10!

  • Wzrost liczby kontaktów

  • Szybszy czas obsługi klienta

  • Wzrost konwersji

Wypróbuj CallPage za darmo przez 14 dni

Zacznij generować leady sprzedażowe już dzisiaj.

Przetestuj CallPage bezpłatnie i otrzymuj więcej kontaktów bez dodatkowych inwestycji w reklamę.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie.
  • Szybka instalacja w 10 minut
  • 14 dni testów