Explore otherproductsmore
Wypróbuj za darmo

CallPage dla dealerów samochodowych

Zapewnij wyjątkową obsługę klienta dzięki oferowaniu natychmiastowej pomocy dla potencjalnych nabywców. CallPage zwiększa liczbę leadów dla dealerów samochodowych, agencji wynajmu samochodów i warsztatów samochodowych.

Dołącz do ponad 1500 firm które zwiększają sprzedaż i generują kontakty z CallPage


 

Zamieniaj użytkowników Twojej strony w szczęśliwych kierowców.

Pozwól Twoim potencjalnym kupującym kontaktować się z Twoim dealerem w zaledwie 28 sekund.

Widżet CallPage jest magnesem na leady dla dealerów samochodowych.

Zachęć swoich nabywców do kontaktu.

CallPage ułatwia dealerom samochodowym zbieranie kontaktów ze strony. Zamiast spędzać godziny na przeglądaniu stron internetowych i ofert, potencjalni nabywcy mogą poprosić o szybkie oddzwonienie i dopytać o szczegóły oferty. Zapewnij łatwiejszy i płynniejszy proces kontaktu dla swoich potencjalnych nabywców.


 

Zmniejsz liczbę nieodebranych połączeń.

Zachowaj kontrolę nad wydajnością swojego zespołu

Jeśli do tej pory nie wiedziałeś, jak radzi sobie Twój zespół sprzedaży, teraz masz szansę się przekonać. Dzięki dostępowi do statystyk połączeń przychodzących i nagrań rozmów, będziesz miał wgląd w to, którzy członkowie Twojego zespołu sprzedażowego najczęściej odpowiadają na połączenia i dowiesz się z pierwszej ręki, jak rozmawiają z klientami. 


 

Użyj CallPage Meetings

Ułatw umawianie jazdy próbnej czy konsultacji w Twoim salonie.

Dzięki CallPage Meetings, potencjalni kupujący mogą łatwo zarezerwować spotkanie online z komputera lub urządzenia mobilnego. Możesz zebrać ich dane osobowe oraz informacje o samochodzie, którym są zainteresowani i umówić spotkanie ze sprzedawcą w Twoim salonie. Dzięki integracji z kalendarzami Twoich pracowników cały proces trwa tylko chwilę, a kupujący i sprzedawca otrzymają potwierdzenie umówionego spotkania drogą mailową.


 

Ponad 800 połączeń więcej co miesiąc

Zaletą CallPage jest to, że nasi klienci nie muszą spędzać długich minut na czekaniu, aż doradca odbierze telefon. Konsultanci łączą się z odbiorcą w 30 sekund, co pozytywnie zaskakuje naszych klientów - to dla nas najważniejsze, bo zależy nam na zapewnianiu im jak najlepszej obsługi. Korzystamy z CallPage od ponad roku i jesteśmy zadowoleni.


 

  • Wzrost liczby kontatów

  • Szybszy czas obsługi klienta

  • Wzrost konwersji

Wypróbuj CallPage za darmo przez 14 dni

Zacznij generować leady sprzedażowe już dzisiaj.

Przetestuj CallPage bezpłatnie i otrzymuj więcej kontaktów bez dodatkowych inwestycji w reklamę.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie.
  • Szybka instalacja w 10 minut
  • 14 dni testów
Wypróbuj za darmoUmów prezentację