Ponad 2200 zadowolonych klientów

Poznaj firmy, które używają CallPage i dołącz do ich grona

audi.png
pwc-callpage.png
LOGO_Orange.jpg
Inpost-Callpage.png
ey-callpage.png
Skoda-CallPage.png
inFakt-CallPage.png
Toyota_Logo_Newes.png
WorkService-CallPage.png
medicoverlogo.jpg
Viessmann-logo.svg.png
Seat-CallPage.png
uniwersystet-warszawski.jpg
salesmanago-online-marketing-maraton-od-callpage.png
wezyrCoralLogo.png
Bakalland CallPage
Flypl-CallPage.png
Neuca-CallPage.png
Omnifinances-Callpage.png
Paymax-CallPage.png
volkswagen-CallPage.jpg
Skiplanet-CallPage.png
MMCPolska-CallPage.png
Zdrowiewfirmie-CallPage.jpg
99rent_logo.jpg
GlobeGroup-CallPage.png
kredyty-chwilowkilogo.jpg
Antal
Loveair-CallPage.png
WawelService-CallPage.png
borczykpl.png
righthello-online-marketing-maraton-od-callpage.png
onet-logo.png
aiplogo2.jpg
emediator_logo.png
jwconstr_logo.png
UPC.jpg
headerlogo.png
bmw-logo-F4A92B9BC1-seeklogo.com.png
nocowanie.png
Virgin-logo.png
borczyk.png
logo (1).gif
mobile-vikings-logo.jpeg
Screenshot_2-3.png
feeby-logo-1463741051-1.jpg
c1-logo-1.png
cosinus-650x330.png
logo (1).png
ed_logo_60_pl.png
logo_1_big.png
Screenshot_1-2.png
Logo_PeechStudio-e1485295711981.png
55a7c1de2cb02.png
Maciej Borowiak

Lider ds. Rozwoju i Marketingu
logo (1).svg
"Wychodzimy z założenia, że to klient musi mieć możliwość wyboru formy kontaktu z nami, tak jak dla niego jest to najbardziej wygodne. W związku z tym półtora roku temu związaliśmy się z nowopowstającym start-upem CallPage. Klienci lubią tą formułę kontaktu, często z niedowierzaniem reagują, że rzeczywiście po tej niecałej minucie może porozmawiać z naszym doradcą. Jestem także zadowolony ze wsparcia posprzedażowego jaki otrzymałem od Pani Magdy Sroki. Szybka odpowiedź, profesjonalizm, znajomość produktu i błyskawiczne załatwienie sprawy, jest tym, co dla mnie jako przedsiębiorcy ma bardzo duże znaczenie."
user_15298_6292bb_huge.jpg
Marek Kowalczyk

Partner zarządzający, MANDARINE Project Partners
 
mandarine.png
 "W MANDARINE Project Partners wypróbowałem już wiele narzędzi, które miały na celu zachęcić ludzi do kontaktu z firmą. CallPage jest jedynym z nich, które działa. Nasi klienci są zachwyceni możliwością kontaktu w 28 sekund."
CallPage
Dariusz Ożóg

Loveair-CallPage.png
"Konsekwentnie dążymy do uzyskania przewagi konkurencyjnej, oferując naszym Klientom łatwość wyboru, szybką wysyłkę, dobre ceny i świetną obsługę przed i posprzedażową. CallPage zdecydowanie ułatwia naszym klientom podjęcie rozmowy i zadawanie pytań o oferowane oczyszczacze powietrza. CallPage to sygnał dla klienta, że zależy nam na nim, że sklep internetowy jest żywy i aktywny. A skoro szybko oddzwaniamy - to tak samo szybko wysyłamy towar, odpisujemy na e-maile, itd. W połączeniu z aktywnością w social media, daje to mierzalny efekt synergii. Połączenia z CallPage stanowią ponad połowę połączeń od klientów i często dochodzi do przyjęcia zamówienia w czasie rozmowy."
konrad-ratajczak-studio-brothers-callpage.jpg
Konrad Ratajczak

Prezes zarządu w Studio Brothers
Studio-Brothers-CallPage.png
"Jestem bardzo zadowolony z samej usługi oraz Waszego supportu. Mile zaskoczyło mnie to, że mogłem dodać pojedynczą funkcjonalność z wyższego pakietu, bez zmiany całego pakietu na wyższy. To pokazuje prawdziwe, a nie tylko "hasłowe" indywidualne podejście do klienta. A z racji tego, że moja firma zajmuje się projektowaniem stron internetowych to od czasu kiedy poznałem CallPage, polecam to narzędzie wszystkim moim klientom."
Peter-Ladic-intrix.jpg
"Dzięki CallPage znacząco poprawiliśmy konwersję na naszej stronie internetowej oraz zwiększyliśmy poziom satysfakcji naszych klientów."
DavidSweeney-The-Used-Cars-Guys-CallPage.jpg
"Już pierwszego dnia sprzedaliśmy samochód klientowi używając CallPage. Zespół handlowy jest bardzo zadowolony z tego rozwiązania."
tmt-michal-sierpowski-callpage.jpg
Michał Sierpowski

Kierownik Marketingu i PR w Centrum TMT
tmt-callpage.jpg
"Centrum TMT – Autoryzowany Salon i Serwis marki Skoda i Opel na Dolnym Śląsku z wielką przyjemnością rekomenduje CallPage i usługi, które ta firma oferuje. Obecnie z powodzeniem wykorzystujemy na naszych stronach internetowych narzędzie do pozyskiwania leadów, ułatwiające i zdecydowanie przyspieszające kontakt z Klientem.
Współpraca przebiega bardzo pomyślenie, jesteśmy zadowoleni z zaangażowania, terminowości i profesjonalizmu całego Zespołu CallPage. Jest to dla nas argument do przedłużenia współpracy i rozszerzenia jej o kolejne usługi w przyszłości."
kcalmar-pawel-bartoszek-callpage.png
Paweł Bartoszek

Prezes Zarządu w Kcalmar
kcalmar-callpage.png
"Korzystaliśmy z konkurencji ale wybraliśmy CallPage ze względu na cudowny kontakt z Panią Magdaleną z działu obsługi klienta oraz płynnie działający system oraz możliwość eksportu danych do Excela."
piotr-wanicki-edokumenty-callpage.jpg
Piotr Wanicki

Specjalista, ds. Kontaktów z Klientami w eDokumenty
edokumenty-callpage.png
"Dzięki CallPage możemy skontaktować się z Klientem w zaledwie kilka sekund, w najbardziej dogodnym dla niego momencie. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z aplikacji, jak również obsługi oferowanej przez firmę CallPage."
meble-bogart-kamil-soja-callpage.jpg
Kamil Soja

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu w Meble-Bogart.pl
meble-bogart-callpage.png
"CallPage jest jednym z najlepszych rozwiązań na rynku z dwóch powodów. Narzędzie - w bardzo krótkim czasie zwiększyliśmy ilość telefonów od naszych klientów, którzy często reagują pytaniem: "w 28 sekund? Jak to możliwe?!". Co najważniejsze, zwiększenie ilości połączeń, przełożyło się na zwiększenie konwersji! Obsługa klienta - współpracujemy z wieloma firmami, natomiast zespół CallPage reaguje na każde zapytanie nawet w kilka minut od wysłania maila! Co najważniejsze, nie ma dla nich żadnego problemu nawet z rzeczami błahymi. Do każdego tematu podchodzą w sposób profesjonalny i cierpliwy. Podejście i budowanie relacji to jest to, co na pewno będzie wyróżnikiem firmy na tle innych. Polecam wszystkim, którzy chcą zwiększać sprzedaż i zadowolenie Swoich klientów."
bartosz-mrzyczek-sla-callpage.jpg
Bartosz Mrzyczek

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Śląskie Laboratoria Analityczne
sla-callpage.png
"Zdecydowałem się na CallPage ze względu na ludzi, którzy tam pracują. Potrafili dostosować ofertę do moich oczekiwań, wykazali się dużą elastycznością. To dla mnie ważne. Finalnie, jestem zadowolony ze współpracy i uważam, że CallPage wyraźnie sprzyja zadowoleniu naszych klientów z obsługi przez laboratorium ŚLA. Polecam!"
patrykdlugajczyk_zpomyslami.png
Patryk Długajczyk

zpomyslami.png

"Co zwiększył CallPage w naszej firmie? Ilość telefonów, ale przede wszystkim ilość telefonów kończących się sukcesem, czyli nawiązaniem kontaktu biznesowego. Nasi klienci dzięki CallPage wiedzą, że znamy się na rzeczy. Widget polecają nasi sprzedawcy, a ja jako fan mogę powiedzieć, że usługa jest świetna. I przyznam szczerze, jest w niej trochę prawdziwej magii! Tak więc, nie zastanawiajcie się tylko zakładajcie konta!

UWAGA: Znam tylko jedna grupę, której nie poleciłbym usługi CallPage - są nią nasi konkurenci ;)

Grzesiek-Zdjęcie.jpg

"Callpage jest jedną z najbardziej elastycznych firm, z jakimi miałem okazję współpracować. Profesjonalni konsultanci są zawsze skłonni do pomocy i błyskawicznie odpowiadają na wszystkie pytania. Samo narzędzie jest szalenie intuicyjne, łatwe w konfiguracji i dostosowane do potrzeb użytkownika. A co najważniejsze - działa."

bmichalak-o-nas.jpg
"Wcześniej w naszej firmie korzystaliśmy już z narzędzia typu callback, więc efekt "Wow! 28 sekund" już dawno miałem za sobą. Mało tego, dotychczasowe narzędzie dobrze spełniało swoje zadanie. Dlaczego więc zdecydowałem o przenosinach do CallPage? Bo w firmie BestOkna.pl wyznajemy motto "Go BEST or go home". Chcemy być najlepsi, współpracować z najlepszymi i uczyć się od najlepszych. I takie właśnie miałem pierwsze wrażenie po zalogowaniu się do panelu - że trafiłem na najlepszych w branży. Jest więcej i lepiej. Mnóstwo rzeczy, których brakowało mi u konkurencji, tutaj są już gotowe do użycia, a pozostałe są lepiej przemyślane, bardziej czytelne, mocniej dopracowane. Istotnym argumentem była też deklaracja wsparcia w jak najefektywniejszym wdrożeniu aplikacji do naszych usług. Wierzę, że inwestycja w pozyskanie know-how od najlepszych w swojej dziedzinie zwróci się z nawiązką. To wszystko plus pełen profesjonalizm, otwartość i naturalny urok Pani Ani sprawiły, że mogłem z czystym sumieniem zarekomendować CallPage reszcie zespołu i ani przez chwilę nie miałem wątpliwości, że ten wybór to dobry decyzja."
Marcin Pajewski

"W firmie MARTEC korzystamy z narzędzia Call Page już od ponad roku. Każdy uzyskany telefon ma ogromną wartość, a w naszej branży motoryzacyjnej dobra fachowa rozmowa znacząco zwiększa szanse na sprzedaż. Dodatkowo jeszcze przed złożeniem zamówienia pomagamy klientom dobrać właściwe części typu hamulce i akcesoria typu hak holowniczy lub bagażnik na rowery, dzięki czemu nie mamy zwrotów z tytułu niedopasowania do danego samochodu. Wielkim atutem narzędzia jest możliwość analizowania rozmów naszych handlowców, by wyciągać wnioski na przyszłość i szukać nowych rozwiązań na zwiększenie koszyka i naszej skuteczności. Ciekawą funkcjonalnością Call Page jest możliwość angażowania gości strony internetowej na podstawie scoringu i określonego zachowania klienta np. okienko popup zachęcające do podania numeru telefonu w momencie chęci opuszczenia naszej strony, czyli exit intent. System sam to wykrywa i to jest niesamowite. Ratujemy dzięki temu wiele szans na potencjalną sprzedaż. Dodatkową zaletą jest też dobra pomoc techniczna i elastyczność zespołu Call Page. Pan Bartosz wielokrotnie poszedł nam na rękę mimo, że nie musiał, a to świadczy o tym, że klient jest dla nich najważniejszy i generalnie w całej idei narzędzia typu callback to właśnie klient zawsze jest w centrum uwagi. Dziękuję w imieniu całej naszej firmy."
Przeczytaj jak Orange generuje ponad 400 dodatkowych połączeń sprzedażowych dziennie

Największy polski operator telekomunikacyjny Orange potrzebował systemu, który będzie generował więcej połączeń ze stron internetowych, sprzedających dostęp do... internetu za pomocą usługi Neostrada. Rozwiązaniem dla Orange okazała się aplikacja CallPage.

 

Dowiedz się jak portal ZnanyLekarz otrzymał 500 telefonów od lekarzy, najtrudniejszej grupy docelowej

Lekarze to grupa zawodowa, która jest niezwykle zajęta, a co za tym idzie trudno się z nią skontaktować. Portal ZnanyLekarz.pl w specjalnej strefie dla lekarzy i placówek, którą odwiedzają tysiące użytkowników miesięcznie, umieścił możliwość automatycznego połączenia z pracownikiem serwisu w 28 sekund. Dzięki temu każdy zainteresowany serwisem lekarz, mógł porozmawiać z obsługą w momencie, kiedy rzeczywiście miał czas.

 

Jesteś zainteresowany wykorzystaniem CallPage w swojej firmie?

Porozmawiaj już teraz z naszym ekspertem

Umów się na rozmowę z naszym ekspertem i dowiedz się, jak CallPage może zwiększyć liczbę telefonów od Twoich klientów o nawet 75%!

 

W czasie prezentacji nasz ekspert:

  • zapyta, z jakimi problemami boryka się Twoja firma
  • pokaże, że rozmowy telefoniczne budują pozytywny wizerunek Twojej firmy
  • powie, jak wykorzystać CallPage do zwiększenia sprzedaży
  • wytłumaczy, jak zwiększyć ilość rozmów telefonicznych od klientów o nawet 75%.

 

Po zostawieniu danych, nasz menedżer umówi się na rozmowę przez skype.

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny
Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę
CallPage używa już ponad 1100 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut