Hubspot

Hubspot

SALES ⋅ CRM

Integracja CallPage z HubSpot pozwala zarządzać połączeniami sprzedażowymi bezpośrednio z CRM Hubspot. Umożliwia menedżerom i sprzedawcom zwiększenie produktywności, pozwala usprawnić procesy sprzedażowe, zwiększa liczbę potencjalnych leadów i przyspiesza ich zmianę w klientów.

Salesforce

Salesforce

SALES ⋅ CRM

Po integracji Salesforce z CallPage, informacje na temat leadów (Twoich potencjalnych klientów) zostaną automatycznie zapisane z widgetu CallPage do Salesforce CRM. Każdy lead zostanie zapisany jako nowy kontakt. Nie będziesz już musiał logować się do panelu CallPage, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mógł skupić się na bardziej wymagających zadaniach.

Google Analytics

Google Analytics

DATA

Korzystanie z integracji CallPage z Google Analytics umożliwia wysyłanie wybranych danych do Twojego konta w Google Analytics. Wszystkie dane wysyłane przez CallPage są dostępne w Google Analytics: Zachowanie> Zdarzenia> Przegląd> CallPage.

LiveChat

LiveChat

CUSTOMER SUPPORT

Pozwól swoim klientom dzwonić do Ciebie z okna LiveChat. Integracja pozwala na wysyłanie przez operatora LiveChata popupu CallPage w okienku LiveChata i przyjmowanie tego połączenia na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Zapier

Zapier

BUSINESS TOOLS

Zapier jest narzędziem, które łączy twoje ulubione aplikacje. Możesz zintegrować CallPage z Zapier, aby zautomatyzować wykonywane wielokrotnie zadania. Zrobisz to bez kodowania oraz bez pomocy programistów. Dzięki temu usprawnieniu informacje pomiędzy aplikacjami będą przenoszone automatycznie, a Ty będziesz mógł skupić się na bardziej wymagających zadaniach.

Slack

Slack

BUSINESS TOOLS

Ta integracja połączy stworzony i wybrany przez Ciebie kanał w komunikatorze Slack z widgetem CallPage. Od momentu integracji, powiadomienia o połączeniach będą pojawiały się w tym kanale. Dodatkowo możesz oddzwonić do klienta oraz zobaczyć wszystkie podstawowe informacje dotyczące leada używając do tego Slacka.

Pipedrive

Pipedrive

SALES ᐧ CRM

Poprzez integrację CallPage z Pipedrive, informacje na temat leadów (Twoich potencjalnych klientów) zostaną automatycznie zapisywane z panelu CallPage w Pipedrive CRM. Nie będziesz już musiał logować się do panelu CallPage, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu!

Get Response

Get Response

CRM

Dzięki integracji CallPage z GetResponse wszystkie Twoje połączenia, kontakty i powiadomienia dotyczące CallPage będą automatycznie zapisywane w GetResponse CRM. Oszczędzisz czas, przechowując wszystkie istotne dane i informacje w jednym miejscu.

Zendesk

Zendesk

CUSTOMER SUPPORT

Dzięki tej integracji automatycznie utworzysz i wyślesz powiadomienia dotyczące CallPage do Zendesk. Teraz możesz zarządzać swoimi powiadomieniami CallPage z Zendesk.

Freshdesk

Freshdesk

CUSTOMER SUPPORT

Integracja, która automatycznie tworzy i wysyła powiadomienia dotyczące CallPage do Freshdesk. Po tej integracji będziesz mógł zarządzać swoimi leadami z CallPage bezpośrednio z poziomu panelu Freshdesk.

SalesManago

SalesManago

SALES ᐧ CRM

Dzięki tej integracji wszystkie połączenia oraz dodatkowe informacje dotyczące leadów z CallPage będą automatycznie zapisywane do systemu SALESmanago. Znajdziesz tam informacje o wszystkich swoich połączeniach generowanych przez system CallPage.

Livespace

Livespace

SALES ᐧ CRM

Jeśli zintegrujesz CallPage z Livespace, połączenia oraz dodatkowe informacje o nich (komentarze, notatki i tagi) zostaną automatycznie zapisane z panelu CallPage do CRM Livespace. Nie będziesz już musiał logować się do panelu CallPage, a całą pracę wykona za Ciebie integracja.

Facebook

Facebook

SOCIAL MEDIA ADS

Korzystaj z naszej integracji, aby natychmiast połączyć się z użytkowanikami, którzy zareagowali na Twoją reklamę Facebook Lead Ads. Zwiększ konwersję ze swoich social mediów - Facebooka oraz Instagrama. Wszystkie leady z tej integracji zapisywane są w panelu CallPage.

Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut