Explore otherproducts

CallPage dla instytucji edukacyjnych

Ułatw potencjalnym uczniom i kursantom kontakt. Odpowiadaj sprawniej na wszystkie ich pytania. Zwiększ liczbę zapisów na swoje kursy lub szkolenia. CallPage najlepiej sprawdza się dla prywatnych szkół oraz przy sprzedaży kursów i szkoleń. 
 

Dołącz do ponad 1500 firm które zwiększają sprzedaż i generują kontakty z CallPage

Otwórz się na swoich studentów

Zachęć ich do łączenia się z twoimi pracownikami, aby mogli uzyskać więcej informacji na temat kursów lub szkoleń. Buduj zaufanie i lojalność, oferując świetne doświadczenie klienta.

Więcej zapisów na szkolenia

Generuj do 75% więcej rozmów sprzedażowych

Wielu studentów szukających idealnego kursu boryka się ze skomplikowanym procesem rejestracji, lub mają problem z odnalezieniem istotnych dla nich informacji. Jedno kliknięcie przycisku umożliwia potencjalnym studentom kontakt z Twoim zespołem, dzięki czemu możesz poprowadzić ich krok po kroku i poprawić wskaźnik zapisów.

Połącz CallPage z reklamami

Uzyskaj wyższą konwersję dla swoich kampanii Facebook lub Google Ads.

Potencjalni kursanci mogą nie czuć się na tyle pewnie, by kupić kurs na podstawie samej reklamy. Bezpośredni kontakt z doradcą pomaga podjąć decyzję. Połącz CallPage ze swoimi reklamami docieraj do swoich odbiorców szybciej i popraw wyniki swojej kampanii.
 

Zbieraj kontakty po godzinach pracy

Pozyskuj klientów bez ograniczeń 24/7

CallPage zbiera numery telefonów przez całą dobę! System automatycznie oddzwania do Twoich potencjalnych studentów, gdy zespół jest już dostępny. Ponadto wszystkie zebrane dane kontaktowe są dostępne w panelu CallPage.


 

Zbieraj potrzebne informacje dodatkowe

Zbieraj tyle informacji, ile potrzebujesz, aby zainicjować udaną sprzedaż.

CallPage umożliwia dodanie pól dodatkowych, aby zbierać inne kluczowe szczegóły o Twoich leadach. Zbieraj tyle informacji, ile potrzebujesz, aby pomóc zainicjować udaną sprzedaż. Nie musisz się też martwić o utratę cennych danych: wszystko jest bezpiecznie przechowywane w Twoim panelu CallPage.


 

Wzrost liczby kontaktów o kilkadziesiąt procent

Widget CallPage okazał się dla nas świetnym wyborem. Dzięki zainstalowaniu go na stronie nasi konsultanci i sprzedawcy odbierają dużo więcej telefonów, co przekłada się bezpośrednio na poprawę konwersji ze strony oraz wzrost sprzedaży.


 

  • Wzrost liczby kontaktów ze strony

  • Szybszy czas połączenia z konsultantem

  • Wzrost konwersji sprzedażowej

Wypróbuj CallPage za darmo przez 14 dni

Zacznij generować leady sprzedażowe już dzisiaj.

Przetestuj CallPage bezpłatnie i otrzymuj więcej kontaktów bez dodatkowych inwestycji w reklamę.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie.
  • Szybka instalacja w 10 minut
  • 14 dni testów