Explore otherproductsmore
Wypróbuj za darmo

CallPage dla instytucji edukacyjnych

Ułatw potencjalnym uczniom i kursantom kontakt i sprawniej odpowiadaj na wszystkie ich pytania. Zwiększ liczbę zapisów na swoje kursy lub szkolenia. Sprawdza się najlepiej w szkołach prywatnych czy kursach.


 

Dołącz do ponad 1500 firm które zwiększają sprzedaż i generują kontakty z CallPage

Otwórz się na swoich studentów

Zachęć ich do łączenia się z twoimi pracownikami, aby mogli uzyskać więcej informacji na temat kursów lub szkoleń. Buduj zaufanie i lojalność, oferując świetne doświadczenie klienta.

Pomagaj uczniom rozwiać ich wątpliwości i buduj zaufanie do swojej szkoły

Wielu studentów szukających idealnego kursu boryka się ze skomplikowanym procesem rejestracji, lub mają problem z odnalezieniem istotnych dla nich informacji. Jedno kliknięcie przycisku umożliwia potencjalnym studentom kontakt z Twoim zespołem, dzięki czemu możesz poprowadzić ich krok po kroku i poprawić wskaźnik zapisów.


 

Połącz CallPage z reklamami

Aby uzyskać najlepsze wyniki dla swoich kampanii pay-per-click.

Jeśli używasz Facebook Ads lub Google Ads do promocji swoich kursów i szkoleń, prawdopodobnie zmagasz się ze współczynnikiem konwersji. Potencjalni kursanci mogą nie czuć się na tyle pewnie, by kupić kurs na podstawie samej reklamy. Pomóż im podjąć działanie. Połącz CallPage ze swoimi reklamami i formularzami, docieraj do swoich odbiorców szybciej i popraw wyniki swojej kampanii.


 

Mniej niewykorzystanych szans dzięki automatycznemu oddzwonieniu, trybowi po godzinach i funkcji “umów na później”.

Czy Twoi studenci często odwiedzają Twoją witryną po godzinach pracy zespołu? CallPage rozwiązuje ten problem zbierając numery telefonów przez całą dobę i oddzwaniając do Twoich potencjalnych studentów, gdy zespół jest już dostępny. Ponadto wszystkie zebrane numery są dostępne w panelu CallPage. 


 

Użyj niestandardowych pól, aby zebrać wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące swoich uczniów.

Nie musisz zadowalać się tylko numerem telefonu. CallPage umożliwia dodanie pól dodatkowych, aby zbierać inne kluczowe szczegóły o Twoich leadach. Zbieraj tyle informacji, ile potrzebujesz, aby pomóc zainicjować udaną sprzedaż. Nie musisz się też martwić o utratę cennych danych: wszystko jest bezpiecznie przechowywane w Twoim panelu CallPage.


 

Wzrost liczby kontaktów bezpośrednio ze strony o kilkadziesiąt procent

Widget CallPage okazał się dla nas świetnym wyborem. Dzięki zainstalowaniu go na stronie nasi konsultanci i sprzedawcy odbierają dużo więcej telefonów, co przekłada się bezpośrednio na poprawę konwersji ze strony oraz wzrost sprzedaży.


 

  • Wzrost liczby kontatków ze strony

  • Szybszy czas połączenia z konsultantem

  • Wzrost konwersji sprzedażowej

Wypróbuj CallPage za darmo przez 14 dni

Zacznij generować leady sprzedażowe już dzisiaj.

Przetestuj CallPage bezpłatnie i otrzymuj więcej kontaktów bez dodatkowych inwestycji w reklamę.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie.
  • Szybka instalacja w 10 minut
  • 14 dni testów
Wypróbuj za darmoUmów prezentację