Explore otherproducts

Zostań Partnerem CallPage

Pomóż swoim odbiorcom rozwijać ich biznes i jednocześnie zarabiaj z programem partnerskim. Poleć CallPage swoim klientom i czytelnikom i zbieraj 25% prowizji od każdego pozyskanego klienta.

Kto może zostać partnerem?

Agencje marketingowe i IT

Prowadzisz agencje marketingowe & SEO, bądź jesteś dostawcą usług IT i webdevelopment? Pomagaj swoim klientom zdobywać więcej leadów i poprawiać wyniki sprzedażowe i jednocześnie zarabiaj w naszym programie.

Blogerzy i konsultanci

Tworzysz bloga biznesowego lub prowadzisz szkolenia dla firm? Dodaj link referencyjny do swoich postów lub polecaj nas podczas szkoleń i spotkań. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić jak to działa.

Firmy technologiczne

Jeśli reprezentujesz dostawcę technologii i uważasz, że nasz produkt dobrze pasowałby do Twojego produktu, skontaktuj się z naszym managerem ds. partnerów.

Wierzymy w dobre partnerstwo

Polecaj swoim klientom tylko dobre rozwiązania i bądź pewny ich sukcesu. CallPage to wysoko oceniony produkt z doskonałą obsługą klienta.

Tylko trzy proste kroki, aby zacząć zarabiać z CallPage:

Zarejestruj się w programie partnerskim

Przejdź do rejestracji i utwórz swoje konto partnerskie

Promuj CallPage

Udostępnij swój unikalny link polecający swoim klientom lub czytelnikom

Odbierz swoją płatność

Otrzymaj 25% od każdej płatności dokonanej przez Twojego klienta przez okres 12 miesięcy.

Dlaczego warto dołączyć do naszego programu?

 • Nawet 2000 złotych z pojedynczej sprzedaży 

Otrzymujesz 25% z każdej płatności dokonanej przez Twoich klientów. Żadnych haczyków, tylko proste zasady.

 • Do 30 dni od pierwszej wizyty

Zbieraj prowizję od każdego klienta który zarejestruje się do CallPage, nawet 30 dni od momentu wejścia z Twojego linku.

 • Pełna kontrola dzięki Portalowi Partnerskiemu

Otrzymujesz dostęp do portalu partnerskiego, gdzie możesz śledzić wszystkie wersje testowe i subskrypcje Twoi klientów, a także sprawdzać swoje aktualne saldo. 
 

 • Gotowe materiały marketingowe

Otrzymujesz dostęp do banerów, testów, prezentacji i materiałów szkoleniowych. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć polecać CallPage.


 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego programu partnerskiego.

 • Otrzymasz 25% od każdej płatności dokonanej przez poleconą osobę. Prowizja jest wypłacana przez dokładnie 12 miesięcy od pierwszej płatności. Możesz zażądać wypłaty w dowolnym momencie za pomocą panelu portalu, przy minimalnej kwocie wypłaty 100 zł netto. Prowizję wypłacamy przelewem bankowym w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych, licząc od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury. Zazwyczaj jest to jednak znacznie szybciej. W niektórych przypadkach istnieje możliwość negocjacji zasad programu partnerskiego. Aby przedłużyć okres wypłaty lub zwiększyć procent prowizji, skontaktuj się z naszym zespołem: partners@callpage.io

 • Nasz program partnerski opiera się na subskrypcji, więc otrzymasz wynagrodzenie dopiero po dokonaniu płatności przez klienta. Jeśli masz propozycję współpracy na pozyskiwanie leadów, skontaktuj się z naszym zespołem marketingowym pod adresem marketing@callpage.io.

 • Tak, możesz uzyskać dodatkowy kod rabatowy dla swoich klientów. Aby otrzymać indywidualny kod promocyjny, skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem partners@callpage.io.

 • W panelu partnerskim zyskasz dostęp do materiałów marketingowych, takich jak logo, banery i szablony prezentacji. Możesz korzystać ze wszystkich kanałów promocji, w tym reklam PPC, reklam w mediach społecznościowych itp. Wszystkie zasady dotyczące promocji są opisane w regulaminie programu partnerskiego: https://www.callpage.pl/regulamin-programu-partnerskiego

 • CallPage jest dostępny w 39 krajach. Listę obsługiwanych krajów możesz sprawdzić na stonie cennika w wersji angielskiej: https://www.callpage.io/pricing Możesz dołączyć do naszego programu partnerskiego, jeśli prowadzisz działalność w którymkolwiek z tych krajów.

 • Jako partner będziesz zobowiązany do dostarczenia nam legalnej faktury, aby umożliwić wypłatę. Jeśli nie masz zarejestrowanej firmy, nadal możesz zostać naszym partnerem, korzystając z dowolnego z popularnych narzędzi do fakturowania.

 • Nasi klienci są mile widziani w naszym programie partnerskim. Jedyną zasadą jest to, że nie otrzymasz prowizji za subskrypcję swojej firmy.

 • Po zalogowaniu się do programu partnerskiego będziesz mógł utworzyć dowolną liczbę linków polecających, które prowadzą do witryny CallPage lub strony rejestracji wersji próbnej. Możesz promować linki za pomocą dowolnej legalnej metody promocji lub wysłać link bezpośrednio do swoich klientów. Gdy klient zarejestruje się na bezpłatną wersję próbną lub kupi subskrypcję za pomocą linku, zobaczysz jego status w panelu administracyjnym. Jeśli chcesz promować CallPage podczas wykładów lub osobistych spotkań, skontaktuj się z naszym zespołem: partners@callpage.io, aby ustalić indywidualne zasady śledzenia.