Explore otherproducts

CallPage dla dostawców usług B2B

CallPage zamienia odwiedzających stronę internetową w kontakty sprzedażowe. Generuj więcej leadów z Twojej strony internetowej i usprawnij proces sprzedażowy. Dołącz do grona konsultantów biznesowych, firm finansowych i ubezpieczeniowych na całym świecie, korzystających z CallPage.

Dołącz do ponad 1500 firm które zwiększają sprzedaż i generują kontakty z CallPage


 

Odbieraj więcej telefonów sprzedażowych

Podczas przeglądania Twojej strony, potencjalny klient może natychmiast skontaktować się z działem sprzedaży dzięki CallPage.

Proste pop-upy skoncentrowane na konwersji

Zachęcaj potencjalnych klientów do kontaktu z Twoim działem sprzedaży.

Nasze badania pokazują, że skrócenie czasu odpowiedzi z 24 godzin (standardowy czas kontaktu przy użyciu tradycyjnych formularzy kontaktowych) - do 30 sekund może zwiększyć współczynnik konwersji nawet o 120%. CallPage zwiększa konwersję na stronie internetowej, zachęcając odwiedzających, do pozostawienia swoich danych kontaktowych. 


 

Więcej gorących leadów

Docieraj do klientów w krótszym czasie i nie trać szans sprzedażowych!

Dzięki CallPage zyskujesz kontakty z intencją zakupową za sprawą natychmiastowej reakcji na ich zapytania. Twój zespół sprzedaży kontaktuje się i angażuje potencjalnych nabywców w mniej niż 28 sekund. Dotrzyj do klientów dokładnie wtedy, gdy są gotowi do zakupu. Dzięki automatyzacji CallPage, nigdy nie przegapisz kolejnego połączenia od potencjalnego nabywcy.


 

Użyj CallPage Meetings

Zaplanuj spotkania online z potencjalnymi klientami bezpośrednio z witryny.

Planowanie spotkań z potencjalnymi klientami nigdy nie było łatwiejsze. Cały proces umawiania spotkań odbywa się w okienku pop-upu CallPage i trwa mniej niż dwie minuty. Dzięki systemowi dystrybucji leadów, CallPage łączy Twojego klienta z właściwym konsultantem. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymują potwierdzenie wraz z linkiem do miejsca gdzie odbędzie się spotkanie.


 


 

Wzrost zadowolenia klientów

Wdrożenie widgetu CallPage na naszej stronie miało bezpośredni wpływ na poprawę satysfakcji klientów, którzy mogli w kilka sekund połączyć się z konsultantem. Co więcej, dział obsługi klienta jest w stanie wesprzeć więcej klientów w tym samym czasie.


 

  • Wzrost liczby kontaktów

  • Szybsza obsługa klientów

  • Nowe źródło pozyskiwania leadów

Wypróbuj CallPage za darmo przez 14 dni

Zacznij generować leady sprzedażowe już dzisiaj.

Przetestuj CallPage bezpłatnie i otrzymuj więcej kontaktów bez dodatkowych inwestycji w reklamę.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie.
  • Szybka instalacja w 10 minut
  • 14 dni testów