Explore otherproductsmore
Wypróbuj za darmo

CallPage dla dostawców usług B2B i B2C

Przekształć odwiedzających Twoją stronę w wartościowych klientów. Dołącz do dostawców oprogramowania, firm finansowych i ubezpieczeniowych, konsultantów biznesowych i wielu innych na całym świecie, którzy korzystają z CallPage.

Dołącz do ponad 1500 firm które zwiększają sprzedaż i generują kontakty z CallPage


 

Zbieraj więcej gorących leadów ze swojej strony internetowej, oferując odwiedzającym najszybszy sposób na kontakt z Tobą.

Proste pop-upy skoncentrowane na konwersji

Dzięki którym zachęcisz więcej leadów do kontaktu z Twoim działem sprzedaży

Nasze badania pokazują, że skrócenie czasu odpowiedzi z 24 godzin - standardowy czas kontaktu przy użyciu tradycyjnych formularzy kontaktowych - do 30 sekund może zwiększyć współczynnik konwersji nawet o 120%. CallPage zwiększa konwersję na stronie internetowej, zachęcając odwiedzających, do pozostawienia swoich danych kontaktowych. 


 

Więcej gorących leadów

Krótszy czas dotarcia do klienta i mniej straconych szans sprzedażowych!

Dzięki CallPage zyskujesz więcej gorących leadów i drastycznie skracasz czas reakcji na zapytania Twoich klientów. Twój zespół sprzedaży kontaktuje się i angażuje potencjalnych nabywców w mniej niż 28 sekund. Dotrzyj do klientów dokładnie wtedy, gdy są gotowi do zakupu. Dzięki automatyzacji CallPage, nigdy nie przegapisz kolejnego połączenia od potencjalnego nabywcy.


 

Użyj CallPage Meetings

Zaplanuj spotkania online z potencjalnymi klientami bezpośrednio z witryny.

Planowanie spotkań z potencjalnymi klientami nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki CallPage, nie będą musieli nawet opuszczać Twojej witryny. Cały proces umawiania spotkań odbywa się w okienku pop-upu CallPage. Dzięki systemowi dystrybucji leadów, CallPage łączy Twojego klienta z właściwym konsultantem i wyświetla jego dostępność. Użytkownik umawia się na spotkanie w mniej niż dwie minuty i otrzymuje powiadomienie z linkiem do narzędzia online, z którego korzysta Twoja firma.


 


 

Wzrost zadowolenia klientów

Wdrożenie widgetu CallPage na naszej stronie miało bezpośredni wpływ na poprawę satysfakcji klientów, którzy mogli w kilka sekund połączyć się z konsultantem. Co więcej, dział obsługi klienta jest w stanie wesprzeć więcej klientów w tym samym czasie.


 

  • Wzrost liczby kontaktów

  • Szybsza obsługa klientów

  • Nowe źródło generacji leadów

Wypróbuj CallPage za darmo przez 14 dni

Zacznij generować leady sprzedażowe już dzisiaj.

Przetestuj CallPage bezpłatnie i otrzymuj więcej kontaktów bez dodatkowych inwestycji w reklamę.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie.
  • Szybka instalacja w 10 minut
  • 14 dni testów
Wypróbuj za darmoUmów prezentację