Explore otherproducts
3 min

3 kroki do sukcesu, czyli jak zacząć korzystać z CallPage

Od poznania możliwości CallPage dzielą Cię zaledwie 3 proste kroki. Zobacz, jak zainstalować widget do szybkiego kontaktu.

Sergey Butko
29.01.2016

1. Zarejestruj się na stronie: callpage.pl

Aby poprawnie założyć konto, należy w formularzu rejestracyjnym podać dane osobowe, adres mailowy, numer telefonu oraz adres strony internetowej, na której chcesz zainstalować widget CallPage.

Po zatwierdzeniu poprawnie wypełnionego formularza, zostaniesz automatycznie zalogowany do panelu Twojego konta w CallPage. Potwierdzenie rejestracji otrzymasz również drogą mailową, dzięki czemu w każdej chwili możesz przejść do konfiguracji konta.

2. Wklej kod widgetu na stronę internetową.

Po zatwierdzeniu rejestracji lub zalogowaniu się do konta, skopiuj kod widgetu. Wklej kod na swojej stronie internetowej tuż przed zamykającym tagiem < /body>. Sprawdź również instrukcje instalacji CallPage: 

Jeśli posiadasz założoną stronę na innej platformie lub masz problemy z instalacją skontaktuj się z opiekunem konta lub z naszym działem supportu.

3. Dostosuj ustawienia widgetu

Teraz możesz skonfigurować ustawienia konta według własnych potrzeb i preferencji. W panelu wybierz wygląd widgetu i godziny odbierania telefonów, a także ustal doradców, którzy będą odbierać rozmowy zamówione przez widget CallPage. 

W zaawansowanych ustawieniach konta skonfiguruj działanie widgetu, dodaj numery lub adresy IP, którym nie chcesz dać możliwości połączenia telefonicznego, wyklucz też podstrony na Twojej stronie internetowej, gdzie widget nie powinien być wyświetlany.

personalizacja widgetu CallPage

W panelu możesz sprawdzić statystyki wizyt na stronie, wyświetleń widgetu i połączeń telefonicznych, a także przejrzeć historię połączeń i odsłuchać przeprowadzone rozmowy. W sekcji płatności możesz wykupić plan Professional, który oferuje większe możliwości personalizacji widgetu CallPage.

Gotowe!

Instalacja widgetu CallPage trwa mniej niż 10 minut! Chcesz sprawdzić możliwości CallPage? Wypróbuj widget na swojej stronie już dziś! Pamiętaj, że rejestracja w serwisie jest bezpłatna i przez 14 dni możesz testować CallPage za darmo.

Sprawdź również:

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 14 dni!

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 14 dni!

Otrzymuj do 75% więcej konwersji bez dodatkowych inwestycji w reklamę. Zwiększ sprzedaż.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie
  • Szybka konfiguracja
  • Plany dopasowane do wielkości firmy