Explore otherproducts
5 min

Najlepsze oferty na Black Friday: narzędzia dla biznesu i marketingu

Nie przegap okazji na Black Friday! Odkryj najlepsze oferty na narzędzia marketingowe i biznesowe, w tym zniżkę na CallPage – platformę, która może zrewolucjonizować zdobywanie kontaktów sprzedażowych w Twojej firmie.

Agnieszka Włodarczyk
13.11.2023


Listopad to nie tylko miesiąc mglistych poranków i pierwszych oznak zimy, ale także czas niezrównanych okazji zakupowych! W okresie Black Friday każdy z nas staje przed szansą zdobycia najlepszych ofert na produkty i usługi, które mogą całkowicie zmienić oblicze naszego biznesu.

Dla specjalistów od marketingu i przedsiębiorców, to idealna okazja do zainwestowania w narzędzia, które mogą podnieść efektywność ich działań. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was krótką, ale godną uwagi listę najciekawszych ofert Black Friday.

Zdobywanie kontaktów sprzedażowych: CallPage

Oferta CallPage na Black Friday

CallPage to rozwiązanie typu lead capture, które po zainstalowaniu na stronie internetowej pozwala użytkownikowi zamówić natychmiastowy kontakt telefoniczny w zaledwie 28 sekund lub umówić spotkanie.

Pop-up od CallPage pomaga zwiększyć ilość leadów pozyskanych ze strony średnio o 35-120%. Dodatkowo, nasze wyskakujące okienko działa świetnie na urządzeniach mobilnych, jest responsywne i bezproblemowo wyświetla się na różnych ekranach.

Oferta na Black Friday: Do 40% zniżki na rok subskrypcji.

Czas trwania: 21.11.2023 – 27.11.2023

Zapisz się, aby zyskać zniżkę: Ofert Black Friday of CallPage

Monitorowania mediów społecznościowych: Brand24

Zrzut ekranu ze strony głównej Brand24

Brand24 to narzędzie do monitorowania mediów społecznościowych, które pomaga znaleźć wzmianki o Twojej firmie z social media, serwisów informacyjnych, blogów, forów, stron z recenzjami i innych. Dzięki Brand24 możesz obserwować ważne dyskusje klientów w internecie i włączać się do rozmów.

Platforma oferuje funkcje takie jak Mentions Feed, Discussion Volume Chart, i Sentiment Analysis, umożliwiające identyfikację trendów, analizę sentymentu i reagowanie na wzmianki w czasie rzeczywistym.

Doceniane za prostotę użytkowania i skuteczność w zarządzaniu reputacją marki, Brand24 jest popularnym wyborem wśród indywidualnych użytkowników i zespołów marketingowych.

Oferta na Black Friday: 50% zniżki na pierwsze trzy miesiące.

Czas trwania oferty: 20.11.2023 – 27.11.2023

Bramka SMS: SMSApi

Zrzut ekranu strony głównej SMSAPI

SMSAPI to globalna bramka SMS dla firm, e-commerce i instytucji publicznych.

Umożliwia ona wysyłanie masowych SMS-ów poprzez API lub przyjazny dla użytkownika interfejs online. Narzędzie to jest skuteczne w marketingu SMS, umożliwiając przeprowadzanie spersonalizowanych kampanii reklamowych i promocyjnych. SMSAPI oferuje także integrację z różnymi systemami, w tym e-commerce i CRM, co automatyzuje powiadomienia i obsługę klienta.

Platforma zapewnia bezpieczeństwo danych (posiada certyfikat ISO 27001) i działa na całym świecie. Jest kompatybilna z wieloma popularnymi narzędziami marketingowymi, oferując szeroki zakres możliwości dostosowania do potrzeb użytkownika. Obsługuje SMS dwukierunkowy i jest dostępna jako SaaS, chmura lub aplikacja webowa, także na urządzenia mobilne iOS i Android.

Oferta na Black Friday: Załóż darmowe konto w SMSAPI i odbierz +18% SMS-ów na start. Podaj kod promocyjny 18BLACK2023 podczas pierwszej płatności od 49 do 2000 złotych – bonusowe punkty doliczą się automatycznie.

Czas trwania oferty: 02.11.2023 – 30.11.2023

Narzędzie do social mediów: NapoleonCat

strona internetowa Napoleon Cat

NapoleonCat to profesjonalne narzędzie do zarządzania obecnością w mediach społecznościowych, dzięki któremu zaplanujesz posty, odpowiesz na wiadomości i komentarze oraz wygenerujesz szczegółowe raporty.

Użytkownicy mogą z łatwością zarządzać wieloma kontami na różnych platformach mediów społecznościowych z jednego, centralnego miejsca. Platforma oferuje zaawansowane możliwości planowania i automatyzacji postów, co znacząco oszczędza czas i zwiększa efektywność działań marketingowych. 

NapoleonCat jest również nieocenionym narzędziem w obszarze obsługi klienta, umożliwiając firmom szybkie reagowanie na komentarze i wiadomości, co jest kluczowe dla budowania pozytywnych relacji z klientami.

Oferta na Black Friday: 30% zniżki na plany roczne. Oferta dostępna dla wszystkich nowych użytkowników NapoleonCat.

Czas trwania oferty: 24.11.2023 - 27.11.2023

Wypróbuj CallPage za darmo przez 14 dni!

Wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 14 dni!

Otrzymuj do 75% więcej konwersji bez dodatkowych inwestycji w reklamę. Zwiększ sprzedaż.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie
  • Szybka konfiguracja
  • Plany dopasowane do wielkości firmy