Explore otherproductsmore
Wypróbuj za darmo
5 min

Jak używać CallPage bez konieczności instalacji widgetu na stronie WWW?

Jakiś czas temu w CallPage pojawiła się nowa funkcja – możliwość korzystania z widgetu CallPage bez konieczności instalowania go na stronie internetowej. Dzięki temu możesz w bardzo wygodny sposób: Udostępnić widget CallPage w personalnym linku.

Sergey Butko
07.02.2017

 

Teraz możesz utworzyć widget CallPage i udostępnić go swoim potencjalnym klientom za pomocą specjalnego personalnego linku.  

Ta funkcja może bardzo przydać się tym firmom, w których e-mail jest podstawowym narzędziem komunikacji. Teraz można bowiem umieścić link do widgetu CallPage w stopce wiadomości: 

Funkcja ta sprawdzi się również w komunikacji za pośrednictwem Facebooka i Twittera, gdzie nie możesz poprosić użytkownika o numer telefonu, ale za to możesz zaoferować mu telefon zwrtony w 28 sekund za pośrednictwem CallPage. 

Potencjalny klient po kliknięciu zostanie przekierowany na stronę, na której znajduje się Twój widget. Za jego pomocą potencjalny klient będzie mógł się z Tobą skontaktować. 

Jak zacząć używać widget CallPage przez link? 

Jeśli już macie utworzone konto w systemie CallPage i posiadacie widget, którego chcecie używać przez linka, wystarczy wykonać następujące czynności: 

1) Przejdź do Zakładki Widgety 

Wybierz widget do którego chcesz wygenerować bezpośredni link i przejdź do usawień wybierając symbol zębatki. 

2) Wybierz zakładkę Instalacja i następnie Link Bezpośredni 

3) Skopiuj link 

Możesz teraz udostępnić go w mediach społecznościowych albo dodać go do swojego podpisu w poczcie elektronicznej. 

Ważne: Jeden widget może być i zainstalowany na stronie i działać przez link. Jedna funkcja nie wyklucza użycia drugiej i nie ma konieczności tworzenia dodatkowych widgetów.  

Życzymy miłej  i przyjemnej pracy z naszymi narzędziami! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: https://www.callpage.io/kontakt), niezwłocznie udzielimy odpowiedzi.

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 7 dni!

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj do 75% więcej konwersji bez dodatkowych inwestycji w reklamę. Zwiększ sprzedaż.

  • up lub anuluj w dowolnym momencie
  • Szybka konfiguracja
  • Plany dopasowane do wielkości firmy
Wypróbuj za darmoUmów prezentację