Explore otherproducts
5 min

Zniżki na Black Friday 2019: Najlepsze oferty od SaaSów (i nie tylko!)

Oferty i zniżki na Black Friday nie są już tylko domeną branży B2C. Firmy technologiczne sprzedające aplikacje webowe dołączyły do tego zakupowego szaleństwa już jakiś czas temu, kusząc klientów zniżkami na swoje produkty czy usługi. Sprawdź naszą listę wybranych ofert.

Paulina Gołąb
29.11.2019

1. SurferSEO

Surfer to nowoczesne narzędzie dla specjalistów SEO i marketerów, które umożliwia wydajną i całościową optymalizację SEO. Korzystając z tego narzędzia stworzysz treści lepsze niż Twoi konkurenci. W łatwy sposób stworzysz listę szybkich poprawek, które musisz wprowadzić, aby poprawić pozycje swoich stron www.

Oferta na Black Friday: Możesz zwiększyć dzienne i miesięczne limity wyszukiwań o 50% na najbliższe 6 miesięcy. Zniżka obowiązuje przy zakupie każdego z planów: Basic, Pro i Business.

Promocja jest ważna do 2 grudnia 2019 r. 

Kliknij tutaj i skorzystaj z oferty.

2. Brand24

Brand24 to rozbudowane narzędzie do monitorowania wzmianek o Twojej marce w Internecie. Monitoring obejmuje kanały social media, newsy, wpisy blogowe, wideo, fora dyskusyjne i wiele więcej. Aplikacja może służyć do zwiększania świadomości marki i mierzenia stosunku Internautów do danej firmy, produktu czy usługi. Integracja ze Slackiem pozwala na natychmiastową reakcję na wzmianki i podjęcie interakcji z użytkownikami. Funkcja obszernych raportów PDF daje możliwość tworzenia złożonych raportów dotyczących słów kluczowych, które monitorujesz.

Zniżka na Black Friday:  – 50% na wybrany 3-miesięczny plan

Oferta obowiązuje do końca dnia 2 grudnia. 

Sprawdź warunki promocji.

3. CallPage

CallPage to najlepszy sposób, by generować więcej rozmów sprzedażowych i leadów z Twojej strony. System ocenia odwiedzających witrynę za pomocą systemu scoringowego i narzędzia opartego na AI, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Dzięki temu możesz oddzwaniać do odwiedzających Twoją stronę w 28 sekund i zmieniać ich w zadowolonych klientów. 

Co zyskujesz dzięki Black Friday: 50% na wszystkie roczne plany CallPage

Kod promocyjny: BLACKFRIDAY50

Kliknij tutaj, aby sprawdzić szczegóły oferty. Użyj kodu podczas opłacania subskrypcji.

4. Kontentio

Kontentino to narzędzie do zarządzania kanałami social media stworzone zarówno dla agencji marketingowych, jak i dla brandów. Stworzone przez ekspertów z branży mediów społecznościowych z myślą o współpracy pomiędzy agencjami a klientami.

Oferta na Black Friday: dodatkowy miesiąc wersji próbnej

Kod promocyjny: PieceofCake

Aby skorzystać z oferty, odwiedź stronę Kontentino.

5. PushPushGO

PushPushGo to platforma do wysyłki i automatyzacji powiadomień push i web push. Ich wygodny panel, pozwoli Ci już w 5 minut zacząć zbierać zapisy na powiadomienia. Narzędzie działa zgodnie z wymaganiami RODO. Wdrożenie notyfikacji push pozwala znacznie zwiększyć sprzedaż, liczbę użytkowników powracających na stronę czy wskaźnik porzuconych koszyków.

Oferta na Black Friday: do 5000 odbiorców  – 25 euro zamiast 74 euro 

Aby skorzystać z oferty, prześlij PushPushGO maila na hello@pushpushgo.com.

6. Woodpecker

Dzięki Woodpecker.co możesz skontaktować się z potencjalnymi klientami za pomocą maila. System wysyła maile w Twoim imieniu, wychwytuje i analizuje odpowiedzi odbiorców i wysyła follow-upy do tych, którzy nie odpowiedzieli na wiadomość.

Deal na Black Friday: Plan Start-up (płatność roczna) – 360 dolarów za użytkownika ze zniżką. Plan Team Pro (płatność roczna) – 450 dolarów za użytkownika  ze zniżką.

Prześlij maila na hello@woodpecker.co, aby skorzystać z oferty.

7. Growbots

Growbots to narzędzie sales automation wspierające działania typu outbound. Przyjazny użytkownikowi interfejs łączy w jednym miejscu wszystkie elementy pracy z kontaktami do potencjalnych klientów. Z Growbots możesz zapomnieć o monotonnej manualnej pracy i skupić się na ogrzewaniu wygenerowanych leadów i domykaniu transakcji.

Oferta na Black Friday: do 100% więcej leadów za tę samą cenę

Do 29 listopada zamów darmowe demo na stronie Growbots i zgarnij więcej leadów.

8. Landingi

Landingi to najpopularniejsza w Polsce platforma, dzięki której możesz budować i optymalizować landing pages bez pomocy programisty. Rozwiązanie zostało stworzone zarówno z myślą o przedsiębiorcach, marketerach i agencjach interaktywnych. Lista ich funkcjonalności i integracji jest bardzo długa i wciąż rośnie. Zaletą platformy jest to, że mogą z niej korzystać osoby niebędące programistami. 

Deal na Black Friday: do 50% zniżki na wybrane plany

Zniżka obowiązuje od 28 listopada do 3 grudnia 2019.

Wejdź na dedykowany landing page: https://landingi.com/pl/black-friday, wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i opłać wybrany pakiet.

9. Senuto

 Senuto to platforma, która wspiera i automatyzuje pracę specjalistów SEO, twórców treści, marketing managerów, e-commerce managerów. To rozwiązanie pomaga oceniać jakość publikowanych materiałów, analizować sytuację w Google, planować działania w oparciu o istotne dane i mierzyć ich efekty.

Promocja na Black Friday: 40% na wszystkie roczne plany

Skorzystaj z kodu: BLACKDEAL19  przy opłacaniu planu.

Szczegóły oferty znajdziesz pod tym linkiem.

Oferta jest dostępna od 29 listopada do  6 grudnia 2019.

10. Codarius

Pierwsza w Polsce platforma e-Commerce z funkcjami marketing automation oraz AI. Sklepy na platformie Codarius osiągają o 30% większą sprzedaż przy wykorzystaniu narzędzi marketing automation oraz sztucznej inteligencji.

Promocja na Black Friday: 50% zniżki 

Czas trwania promocji: 26 listopada – 20 grudnia 2019

Po założeniu konta na platformie Codarius otrzymasz fakturę proforma z naliczoną kwotą abonamentu w promocyjnej cenie.

Don’t forget to take care of your organic business growth.

Mamy nadzieję, że upolujesz świetne okazje i sporo przy tym oszczędzisz!

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 14 dni!

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 14 dni!

Otrzymuj do 75% więcej konwersji bez dodatkowych inwestycji w reklamę. Zwiększ sprzedaż.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie
  • Szybka konfiguracja
  • Plany dopasowane do wielkości firmy