Explore otherproducts
8 min

Integracja CallPage z Facebook Lead Ads

Poznaj nowe możliwości dzięki integracji CallPage z Facebook Ads . Zobacz jak integracja może zmaksymalizować wydajność reklam, automatyzować wysiłki marketingowe oraz dostarczać spersonalizowane doświadczenia.

Zespół CallPage
02.02.2024

Hej, drogi marketerze! W naszym nieustannie zmieniającym się cyfrowym świecie wiesz, jak istotne jest, aby wszystkie narzędzia marketingowe ze sobą współpracowały. Nie chodzi tylko o wygodę; chodzi o utrzymanie przewagi. Zobacz jak połączenie CallPage z reklamami w Facebook pomogą Ci tą przewagę osiągnąć. 

Po co ta integracja?

CallPage to natychmiastowe zaangażowanie. To jak mieć wirtualną recepcjonistkę gotową połączyć potencjalnych klientów z zespołem sprzedaży. Z drugiej strony, Facebook Ads to gigantyczna sieć, która eksponuje Twoją firmę przed milionami oczu.

Połącz to wszystko, a nie tylko zmaksymalizujesz wydajność reklam, ale także tworzysz płynną i przyjemną podróż dla swoich klientów!

Ale to jeszcze nie wszystko. Ta integracja dodaje również personalnego charakteru Twoim działaniom marketingowym. To jak miła rozmowa z klientami, zrozumienie ich potrzeb i prowadzenie ich przez podróż z Twoją marką. Chodzi o budowanie relacji, nie tylko o dokonywanie sprzedaży.

SPRAWDŹ TEŻ: 5 największych błędów reklamowdawców na Facebooku

Jak zacząć?

Gotów na skok? Oto, co będziesz potrzebować, aby zacząć:

Kampania Facebook Ads z formularzem kontaktowy: Tak, potrzebujesz Facebook Ads (niespodzianka, niespodzianka!). Ale nie zapomnij dodać w formularzu pytanie o numer telefonu potencjalnego klienta.

Subskrypcja Zapiera (podstawowa wersja wystarczy): To most między Facebook Ads a CallPage. To jak pomocny przyjaciel, który zajmuje się wszystkimi kwestiami technicznymi za Ciebie. Będziesz potrzebować płatnego planu, ale nawet Starter wystarczy do wykonania zadania.

Aktywne konto CallPage i entuzjastyczni konsultanci. Twój zespół powinien być gotowy, aby odpowiedzieć na te połączenia. No i oczywiście potrzebujesz konta w CallPage.

Jak działa integracja

Integracja CallPage z Facebook Ads to jak układanie puzzli. Oto, jak kawałki do siebie pasują:

Zbieranie leadów. Kiedy ktoś wypełnia formularz na Facebooku, jego numer telefonu przechodzi do CallPage przez Zapiera. 

Natychmiastowe dzwonienie. CallPage traktuje ten numer telefonu jak gorącego leada. Dzwoni od razu w godzinach pracy lub jak tylko Twoi konsultanci są z powrotem online. W 28 sekund tak jakby ktoś zamówił połączenie przez pop up!

Śledzenie i raportowanie. Możesz zobaczyć, skąd pochodzi lead w raportach CallPage. Będziesz wiedział dokładnie, które reklamy przyniosły Ci najwięcej połączeń telefonicznych. Jeśli użyjesz linków UTM będziesz mógł nawet wskazać która konkretna grafika przyniosła najwięcej leadów!

Korzyści: Dlaczego warto?

Natychmiastowa odpowiedź: 

Zaangażowanie się z leadami od razu po wpływa na powodzenie zakupu - więcej na ten temat znajdziesz w naszym artykule o  response time. Dzięki integracji CallPage i Facebook Ads nie czekasz bezczynnie; aktywnie nawiązujesz kontakt z potencjalnymi klientami, oferując im natychmiastową uwagę. Ta natychmiastowość może znacząco zwiększyć wskaźniki konwersji.

Efektywne zarządzanie potencjalnymi klientami: wirtualny menedżer

Wyobraź sobie wirtualnego menedżera, który zajmuje się wszystkimi Twoimi potencjalnymi klientami. To właśnie robi ta integracja. 

Spersonalizowana obsługa klienta: rozmowa jeden na jeden

Natychmiastowe łączenie się z potencjalnymi klientami pozwala zapewnić dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań doświadczenie. To jak rozmowa jeden na jeden z każdym klientem, dzięki czemu czuje się on doceniony i zrozumiany.

Dlaczego personalizacja jest kluczowa? Klienci pragną spersonalizowanych interakcji. Chcą czuć się wyjątkowo, a nie tylko kolejnym numerem w bazie danych. Ta integracja umożliwia dostarczanie spersonalizowanych wiadomości, ofert i działań następczych, które są zgodne z unikalnymi zainteresowaniami i potrzebami każdego potencjalnego klienta. Chodzi o budowanie relacji, a nie tylko o sprzedaż.

Jak nawiązać połączenie

Połączenie CallPage i Facebook Ads przez Zapier jest bardzo proste. Wystarczy postępować zgodnie z intuicyjnymi instrukcjami Zapier, a wszystko zostanie skonfigurowane w mgnieniu oka. To tak proste, jak połączenie kropek.

Będziesz musiał wypełnić cztery pola w następujący sposób:

Połącz tę aplikację: Facebook Lead Ads
z tą: CallPage
Kiedy to się stanie: Nowy Lead (z Facebooka)
wykonaj następujące czynności: Create Call (w CallPage)
Panel Zapier: Utwórz Zap

Zapier CallPage step 3


To jest ekran, który powinieneś zobaczyć jako następny, w tym miejscy musisz połączyć zsię z odpowiednim kontem Facebook:


Zapier CallPage step 2

 

A to już ostatni krok i gotowe:

zapier-callpage
 

Trzymamy kciuki za Twoje kampanie!

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 14 dni!

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 14 dni!

Otrzymuj do 75% więcej konwersji bez dodatkowych inwestycji w reklamę. Zwiększ sprzedaż.

  • Kup lub anuluj w dowolnym momencie
  • Szybka konfiguracja
  • Plany dopasowane do wielkości firmy