<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Blog o marketingu i sprzedaży

Optymalizacja konwersji, generowanie leadów i marketing B2B. Inspiracje i porady.

Listopad i grudzień to gorący okres dla sprzedaży. Dzieje się dużo zarówno w B2B, B2C, jak i w eCommerce. I nie chodzi tutaj tylko o przygotowania do największych “świąt” zakupowych. Odbywa się także sporo fajnych szkoleń online i offline. W tekście podpowiadamy, w które wydarzenia marketingowe są godne uwagi.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że działając w Internecie, należy się ciągle uczyć. Niezależnie od branży, musisz być na bieżąco z nowinkami, trendami i ciekawymi rozwiązaniami. Codzienna prasówka i śledzenie update’ów na LinkedIn to nie wszystko.

 

Warto brać udział w szkoleniach czy konferencjach, korzystać w webinarów i lokalnych spotkań coworkingowych. Poniżej prezentujemy wydarzenia marketingowe odbywające się w czwartym kwartale 2018 r., które według nas gwarantują dawkę przydatnej wiedzy. Bez owijania w bawełnę i ogólników, same konkrety!

 

Tour de eCommerce z Freshmail

 

Prawdziwa gratka dla fanów i adeptów e-commerce. Od 19 do 23 listopada możesz wyruszyć w podróż po wiedzę! Czyli wziąć udział w szkoleniach z ekspertami z CallPage, Freshmail, Landingi, Semahead, Shoper, SMSAPI i Webankieta.

 

To wydarzenie marketingowe zapewni Ci wiedzę o tym, jak optymalizować mailingi, aby zwiększyć konwersję, co robić, aby klienci wracali do Ciebie, czy jak prognozować opłacalność działań marketingowych i jak mierzyć ich efektywność. Wielką zaletą tego wydarzenia jest fakt, że odbywa się w pięciu polskich miastach. Odpada wymówka, że trzeba dojechać do Warszawy!

 

FB cover profile

 

Push Push GO i ich eCommerce Web Academy

 

Cykl 4 bezpłatnych webinarów, startujący już 9 listopada. Skondensowana dawka wiedzy o 4 różnych kanałach online marketingu, które możesz wykorzystać do podniesienia poziomu sprzedaży w swoim biznesie. Przydatne szczególnie przed Black Friday, Cyber Monday lub Świętami (ale nie tylko!).

 

W każdy kolejny piątek listopada mądre głowy z Bariny Bees, CallPage, FreshMail i PushPush GO podpowiedzą co zrobić, aby Twoje działania marketingowe przyniosły wyznaczone efekty i dotarły do odbiorców, zanim dotrze do nich konkurencja.

webinar banner PL general-1

 

Marketingowe wtorki z CallPage

 

To roczny cykl webinarów. Jak sama nazwa wskazuje, odbywają się one w każdy wtorek i dotyczą marketingu :) W tym roku będziecie mogli wziąć w nich udział jeszcze w listopadzie, a nowa seria ruszy w styczniu. To wydarzenie marketingowe, które warto śledzić przez cały rok.

 

Podczas każdego webinaru prelegent omawia wąskie zagadnienie, prezentuje przykłady i odpowiada na pytania uczestników. Do tej pory szkolenia były poświęcone m.in. SEO, atrybucji konwersji w e-commerce, różnym aspektom AdWords czy wykorzystaniu Google Analytics. Nie zabrakło również bardziej “miękkich” tematów :)

 

mw_roczny cykl

 

Czwarty kwartał to dobry moment, by zwiększyć swoje wysiłki marketingowe i zamknąć rok z zadowalającymi wynikami. I nie chodzi tylko o słupki sprzedażowe. Warto zainwestować też w swój rozwój i naładować intelektualne baterie. Na pewno pomogą w tym wartościowe wydarzenia marketingowe najbliższych dwóch miesięcy.  

 


Jakub Zięcina

Jakub Zięcina

Marketing Manager w CallPage z 5 letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w kompleksowych strategiach i wdrożeniach marketingowych dla B2B. Współpracował z takimi markami jak: SsangYong, Isuzu, Ricoh czy Timberland. Zafascynowany nowościami MarTech ze szczególnym naciskiem na Marketing Automation i możliwościami jakie daje jego wykorzystanie w strategiach marketingowych.  Popularne Wpisy

  Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

  Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

  Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut

  Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny
  Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę
  CallPage używa 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut