<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Blog o marketingu i sprzedaży

Optymalizacja konwersji, generowanie leadów i marketing B2B. Inspiracje i porady.

3 wydarzenia marketingowe w Q4, które warto śledzić

3 wydarzenia marketingowe w Q4, które warto śledzić

Jakub Zięcina
Jakub Zięcina
listopada 9, 2018

Listopad i grudzień to gorący okres dla sprzedaży. Dzieje się dużo zarówno w B2B, B2C, jak i w eCommerce. I nie chodzi tutaj tylko o przygotowania do największych “świąt” zakupowych. Odbywa się także sporo fajnych szkoleń online i offline. W tekście podpowiadamy, w które wydarzenia marketingowe są godne uwagi.

 

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że działając w Internecie, należy się ciągle uczyć. Niezależnie od branży, musisz być na bieżąco z nowinkami, trendami i ciekawymi rozwiązaniami. Codzienna prasówka i śledzenie update’ów na LinkedIn to nie wszystko.

 

Warto brać udział w szkoleniach czy konferencjach, korzystać w webinarów i lokalnych spotkań coworkingowych. Poniżej prezentujemy wydarzenia marketingowe odbywające się w czwartym kwartale 2018 r., które według nas gwarantują dawkę przydatnej wiedzy.

 

Bez owijania w bawełnę i ogólników, same konkrety!

 

1. Tour de eCommerce z Freshmail

 

Prawdziwa gratka dla fanów i adeptów e-commerce. Od 19 do 23 listopada możesz wyruszyć w podróż po wiedzę! Czyli wziąć udział w szkoleniach z ekspertami z CallPage, Freshmail, Landingi, Semahead, Shoper, SMSAPI i Webankieta.

 

To wydarzenie marketingowe zapewni Ci wiedzę o tym, jak optymalizować mailingi, aby zwiększyć konwersję, co robić, aby klienci wracali do Ciebie, czy jak prognozować opłacalność działań marketingowych i jak mierzyć ich efektywność.

 

Wielką zaletą tego wydarzenia jest fakt, że odbywa się w pięciu polskich miastach. Odpada wymówka, że trzeba dojechać do Warszawy!

 

FB cover profile

 

2. Push Push GO i ich eCommerce Web Academy

 

Cykl 4 bezpłatnych webinarów, startujący już 9 listopada. Skondensowana dawka wiedzy o 4 różnych kanałach online marketingu, które możesz wykorzystać do podniesienia poziomu sprzedaży w swoim biznesie.

 

Przydatne szczególnie przed Black Friday, Cyber Monday lub Świętami (ale nie tylko!).

 

W każdy kolejny piątek listopada mądre głowy z Bariny Bees, CallPage, FreshMail i PushPush GO podpowiedzą co zrobić, aby Twoje działania marketingowe przyniosły wyznaczone efekty i dotarły do odbiorców, zanim dotrze do nich konkurencja.

webinar banner PL general-1

 

3. Marketingowe wtorki z CallPage

 

To roczny cykl webinarów. Jak sama nazwa wskazuje, odbywają się one w każdy wtorek i dotyczą marketingu. W tym roku będziecie mogli wziąć w nich udział jeszcze w listopadzie, a nowa seria ruszy w styczniu. To wydarzenie marketingowe, które warto śledzić przez cały rok.

 

Podczas każdego webinaru prelegent omawia wąskie zagadnienie, prezentuje przykłady i odpowiada na pytania uczestników. Do tej pory szkolenia były poświęcone m.in. SEO, atrybucji konwersji w e-commerce, różnym aspektom AdWords czy wykorzystaniu Google Analytics.

 

Nie zabrakło również bardziej “miękkich” tematów :)

 

mw_roczny cykl

 

Czwarty kwartał to dobry moment, by zwiększyć swoje wysiłki marketingowe i zamknąć rok z zadowalającymi wynikami. I nie chodzi tylko o słupki sprzedażowe. Warto zainwestować też w swój rozwój i naładować intelektualne baterie.

 

Na pewno pomogą w tym wartościowe wydarzenia marketingowe najbliższych dwóch miesięcy. 

 

Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie,  wypróbuj CallPage. Zamów spersonalizowaną prezentację lub przetestuj nasze narzędzie za darmo przez 7 dni!

Nie zapomnij udostępnić tego posta!


Generuj więcej rozmów sprzedażowych i leadów z Twojej strony

Wyprobuj CallPage na swojej stronie za darmo.

Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

Adres email musi mieć poprawny format

Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut