Explore otherproductsmore
Wypróbuj za darmo

Zintegruj CallPage ze swoimi ulubionymi narzędziami

W CallPage oferujemy integracje, które pasują do Twojego obecnego stosu, aby zwiększyć sprzedaż wewnętrzną jak nigdy dotąd. Dzięki Zapier możesz połączyć CallPage z ponad 3000+ aplikacji. Sprawdź niektóre z naszych najpopularniejszych integracji.

 • Get Response

  Dzięki integracji CallPage z GetResponse wszystkie Twoje rozmowy, leady i powiadomienia będą automatycznie zapisywane w GetResponse CRM. Oszczędzaj swój czas, trzymając wszystkie ważne dane w jednym miejscu!

  Wypróbuj za darmo
 • Livespace

  Jeśli zintegrujesz CallPage z Livespace, połączenia oraz dodatkowe informacje o nich (komentarze, notatki i tagi) zostaną automatycznie zapisane z panelu CallPage do CRM Livespace. Nie będziesz już musiał logować się do panelu CallPage, a całą pracę wykona za Ciebie integracja.

  Wypróbuj za darmo
 • Google Tag Manager

  Menedżer tagów Google to system zarządzania tagami, umożliwiający szybkie i łatwe aktualizowanie kodów śledzenia i powiązanych fragmentów kodu. Zobacz jak zaisntalować widget CallPage w postaci taga w Google Tag Managarze

  Wypróbuj za darmo
 • Shopify

  Shopify to platforma eCommerce, za pomocą której założysz swój sklep internetowy. Już teraz zainstaluj widget CallPage w swoim sklepie internetowym i zwiększ sprzedaż swoich produktów.

  Wypróbuj za darmo
 • Shoper

  Shoper to platforma e-commerce, która kompleksowo obsługuje cały proces sprzedaży. Zainstaluj widget CallPage w swoim sklepie internetowym i zwiększ swoją sprzedaż

  Wypróbuj za darmo
 • Landingi

  Za pomocą tej platformy możesz w łatwy sposób stworzyć landing page'e, strony mobilne, pop upy oraz lejki sprzedażowe.

  Wypróbuj za darmo
 • Pipedrive

  Poprzez integrację CallPage z Pipedrive, informacje na temat leadów (Twoich potencjalnych klientów) zostaną automatycznie zapisywane z panelu CallPage w Pipedrive CRM. Nie będziesz już musiał logować się do panelu CallPage, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu!

  Wypróbuj za darmo
 • Slack

  Integracja połączy stworzony i wybrany przez Ciebie kanał w komunikatorze Slack z widgetem CallPage. Od momentu integracji, powiadomienia o połączeniach będą pojawiały się na kanale Slacka. Dodatkowo możesz oddzwonić do klienta oraz zobaczyć wszystkie podstawowe informacje dotyczące leada.

  Wypróbuj za darmo
 • Hubspot

  Integracja CallPage z HubSpot pozwala zarządzać połączeniami sprzedażowymi bezpośrednio z CRM Hubspot. Umożliwia menedżerom i sprzedawcom zwiększenie produktywności, pozwala usprawnić procesy sprzedażowe oraz zwiększa liczbę potencjalnych leadów i przyspiesza ich zmianę w klientów.

  Wypróbuj za darmo
 • Salesforce

  Po integracji Salesforce z CallPage, informacje na temat leadów (Twoich potencjalnych klientów) zostaną automatycznie zapisane z widgetu CallPage do Salesforce CRM. Każdy lead zostanie zapisany jako nowy kontakt. Nie będziesz już musiał logować się do panelu CallPage, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mógł skupić się na bardziej wymagających zadaniach.

  Wypróbuj za darmo
 • Wordpress

  WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS). Dzięki dedykowanej wtyczce CallPage w prosty sposób zainstalujesz widget na swojej stronie i zwiększysz swoją sprzedaż.

  Wypróbuj za darmo
 • Zapier

  Integracja z Zapier pozwala połączyć CallPage z tysiącami najpopularniejszych aplikacji. Za pomocą Zapiera możesz zautomatyzować pracę z widgetem CallPage. Integracja z Zapierem nie wymaga kodowania.

  Wypróbuj za darmo
 • Joomla!

  Joomla! to jeden z najbardziej popularnych systemów CMS do tworzenia i obsługi stron internetowych. Dzięki dedykowanej wtyczce CallPage w prosty sposób zainstalujesz widget na swojej stronie i zwiększysz swoją sprzedaż.

  Wypróbuj za darmo
 • Drupal

  Drupal to popularny system CMS, który służy do budowy zarówno prostych stron www jak i dużych portali. Zobacz jak zainstalować CallPage na stronie zbudowanej na Drupalu.

  Wypróbuj za darmo
 • Kajabi

  Kajabi to platforma content marketingowa zaprojektowana, aby pomóc tworzyć i sprzedawać treści w formie kursów online lub programów coachingowych. Dzięki dedykowanej wtyczce CallPage w prosty sposób zainstalujesz widget na swojej stronie Kajabi i zwiększysz swoją sprzedaż.

  Wypróbuj za darmo
 • Google Analytics

  Poprzez zintegrowanie CallPage z Google Analytics, możesz analizować różne dane, w tym liczbę połączeń, a także interakcje z widżetem CallPage.

  Wypróbuj za darmo
 • Google Calendar

  Integracja CallPage Meetings z Kalendarzem Google upraszcza proces umawiania spotkań. CallPage wyświetla aktualne terminy do zarezerwowania na podstawie dostępnych slotów z kalendarza. Po zarezerwowaniu spotkania, slot jest oznaczany jako zajęty.

  Wypróbuj za darmo
 • Outlook

  Integracja CallPage Meetings z Kalendarzem Outlook upraszcza proces umawiania spotkań. CallPage wyświetla aktualne terminy do zarezerwowania na podstawie dostępnych slotów z kalendarza. Po zarezerwowaniu spotkania, slot jest oznaczany jako zajęty.

  Wypróbuj za darmo
 • Microsoft Teams

  Integracja CallPage Meetings z Microsoft Teams zapewnia płynną automatyzację i koordynację procesu planowania. Dzięki tej integracji CallPage Meetings automatycznie generuje link do Teams po zarezerwowaniu spotkania przez użytkownika. Obie strony otrzymują potwierdzenie e-mail, do którego dołączony jest link do spotkania. Jednocześnie rezerwowany jest odpowiedni slot w kalendarzu.

  Wypróbuj za darmo
 • Zoom

  Zoom to platforma wideokonferencyjna, która umożliwia użytkownikom organizowanie i uczestniczenie w wirtualnych spotkaniach. Integracja z CallPage umożliwia automatyczne generowanie zaproszeń do udziału w spotkaniach Zoom.

  Wypróbuj za darmo
 • Google Meet

  Integracja CallPage Meetings z Google Meet zapewnia płynną automatyzację i koordynację procesu planowania. Dzięki tej integracji CallPage Meetings automatycznie generuje link do Google Meet po zarezerwowaniu spotkania przez użytkownika. Obie strony otrzymują potwierdzenie e-mail, do którego dołączony jest link do spotkania. Jednocześnie rezerwowany jest odpowiedni slot w kalendarzu.

  Wypróbuj za darmo