Explore otherproducts

Najlepsza alternatywa dla Callback24

Odpowiednie narzędzie do generowania kontaktów potrafi zwiększyć konwersję strony nawet o 75%. Przejdź do porównania CallPage oraz Callback24 i wybierz najlepsze narzędzie dla siebie.

Główne powody, dla których użytkownicy Callback24 decydują się używać CallPage:

Lepsze doświadczenie użytkownika

CallPage został zaprojektowany tak, aby pierwszy etap procesu sprzedażowego przebiegał bezproblemowo

Intuicyjny interfejs widgetu CallPage umożliwia zamówienie połączenia za pomocą kilku kliknięć, a sam proces trwa maksymalnie 28 sekund! Dodatkowo za sprawą reguł scoringowych, decydujesz kiedy zaprosić użytkownika strony do zamówienia rozmowy lub spotkania. CallPage oferuje ponad 20 takich reguł, a Callback24 tylko jedną. Zwiększ jakość obsługi klienta poprzez skrócenie czasu oczekiwania na połączenie.

Umawianie spotkań ze strony

Więcej kanałów do generowania leadów to więcej kontaktów sprzedażowych

CallPage to rozbudowane narzędzie do generowania leadów, które pozwala użytkownikowi wybrać sposób, w jaki chce skontaktować się z firmą. Callback24 ma jedynie funkcję nawiązywania połączeń. Z CallPage pozyskujesz zainteresowanych klientów, którzy nie chcą rozmawiać przez telefon. Umawiaj spotkania z użytkownikami i konwertuj ich na klientów. Wykorzystując różnorodne formy kontaktu znacznie zmniejszasz koszt pozyskania klienta. Kampanie reklamowe które prowadzisz dla swojej witryny będą generować więcej kontaktów i ich skuteczność wzrośnie.

Łatwa dystrybucja leadów

Kieruj kontakty do odpowiedniego konsultanta z Twojego zespołu

CallPage oferuje możliwość dystrybucji przychodzących leadów pomiędzy członkami Twojego zespołu. Z kolei Callback24 rozdziela kontakty losowo. Z CallPage możesz przypisać kontakty do najbardziej pasującego członka zespołu. Generowane leady rozdzielaj wśród swojego zespołu na podstawie ich jakości lub danych zebranych w formularzu. Popraw wyniki swojego działu sprzedaży dzięki zapewnieniu spersonalizowanych doświadczeń dla swoich potencjalnych klientów. 

Nie tylko Callback

Kompleksowe narzędzie do generowania leadów

CallPage to nie tylko prosty mechanizm nawiązywania połączeń, ale kompleksowe narzędzie, które generuje wysokiej jakości kontakty i ułatwia zarządzanie nimi. W przeciwieństwie do konkurencji Callback24, CallPage oferuje szereg funkcji, które wspierają proces generowania leadów, w tym widget kontaktowy, calltracking, umawianie spotkań online, oraz dystrybucję leadów między członkami zespołu. Dzięki temu, CallPage umożliwia efektywne prowadzenie procesu sprzedaży, poprawia jakość obsługi klienta, oraz optymalizuje koszty pozyskania nowych klientów. 

Co mówią klienci CallPage

Odkryj jak klienci CallPage zwiększyli swoją sprzedaż i poprawili jakość obsługi klienta!

Często zadawane pytania

  • Zainstalować widget CallPage można w kilka różnych sposobów: prze Google Tage Manager, bezpośrednio w kod strony, oraz przez integracje natywne na WordPress, Landingi, Wix.

  • Udane połączenie to takie, które zostało odebrane przez obie strony i trwało dłużej niż 10 sekund. Takie połączenie może być przychodzące, jeśli odwiedzający witrynę zamówi callback za pomocą widżetu CallPage, lub wychodzące, jeśli konsultant wykona połączenie z panelu CallPage.

  • W aplikacji możemy ustawić godziny pracy poszczególnych konsultantów. Poza wyznaczonymi godzinami pracy twojej firmy, widget słuchawki będzie oferować klientowi oddzwonić później w godzinach pracy firmy.

  • Widget CallPage posiada ponad 20 reguł skoringowych które pomagają wyświetlać widget w moment kiedy jest to najbardziej potrzebne . Możesz dopasować wygląd widgetu do swojej witryny. Trzy różne formy kontaktu pomogą ci zabezpieczyć błyskawiczny kontakt z potencjalnym klientem. Funkcja Call Tracking pomaga wyznaczyć jak działają poszczególne kanały reklamowe co daje duże możliwości do optymizacji w kampaniach marketingowych. Zbiór tych funkcji pomaga polepszyć obsługę klienta, usprawnić proces sprzedaży i zwiększyć ilość generowanych połączeń.

  • W porównaniu do Callback24 posiadamy funkcję transkrypcji połączeń, która pomoże w analizie i optymizacji skryptów konsultanów . W panelu możesz znaleźć pełne dane klientów, nagrania połączeń, statystyki połączeń wygenerowanych za pomocą CallPage. Możesz przeglądać wyniki poszczególnych handlowców lub oddziałów, analizować ich połączenia lub oddzwaniać do zapisanych kontaktów. W CallPage masz dostęp do historii połączeń zrealizowanych w ciągu ostatnich 6-12 miesięcy. Za pomocą integracji możesz przenieść pozyskane dane klientów do CRM z którego korzystasz.

Zintegruj CallPage ze swoimi ulubionymi narzędziami

Połącz CallPage z narzędziami których używasz w swojej firmie. Skorzystaj z natywnych integracji, Zapiera lub API aby połączyć CallPage z ponad 4000 narzędziami na świecie. 

Wybierz CallPage i zacznij generować leady sprzedażowe

Przetestuj CallPage za darmo przez 14 dni!

Otrzymuj więcej kontaktów bez dodatkowych inwestycji w reklamę.

 • Kup lub anuluj w dowolnym momencie
 • Szybka instalacja w 10 minut
 • 14 dni testów