Zaloguj sięWypróbuj za darmo

PL

blog

Generuj więcej rozmów sprzedażowych i leadów z Twojej strony.

Inicjuj rozmowy sprzedażowe z odwiedzającymi Twoją stronę, proponując im natychmiastowe połączenie poprzez callback. Domykaj więcej transakcji. Szybciej niż dotychczas.

Dowiedz się więcej

Najlepsze oferty na skuteczne narzędzia biznesowe na Black Friday 2022

Autor: Agnieszka Włodarczyk | Opuplikowano: 04.11.2022 | Czas czytania: 4m

Listopad to najlepszy miesiąc na oszczędzanie pieniędzy przy zakupach dzięki ofertom Black Friday. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze oferty spośród narzędzi biznesowych oraz oferty na usługi agencji marketingowych. Poniżej znajdziesz pakiety, które świetnie sprawdzą się w pracy dla marketerów, przedsiębiorców, freelancerów i wszystkich pracujących w przestrzeni cyfrowej. 

Oto lista najlepszych rabatów na Black Friday 2022:

CallPage

CallPage to rozwiązanie typu lead capture które po zainstalowaniu na stronie internetowej pozwala użytkownikowi strony zamówić natychmiastowy kontakt telefoniczny w zaledwie 28 sekund. Zgodnie z danymi podanymi przez CallPage widget pomaga zwiększyć ilość leadów pozyskanych ze strony średnio o 35-120%. 

W tym roku z okazji Black Friday firma CallPage przygotowała aż 45% zniżki na roczną subskrypcję dowolnego planu CallPage. Aby skorzystać z promocji wystarczy w czasie zamawiania subskrypcji wprowadzić kod promocyjny.

Z kodu promocyjnego będzie można skorzystać tylko od 22 do 25 listopada do północy.

Oferta przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników. 

Brand24 

​​

Brand24 to profesjonalne narzędzie do monitoringu internetu i mediów społecznościowych, które ma szerokie zastosowanie w obszarze PR, SEO, sprzedaży usług i nie tylko. Do głównych sposobów wykorzystania narzędzia zalicza się monitorowanie marki, analizę konkurencji, śledzenie wyników kampanii i hashtagów, działania link-buildingowe, czy tworzenie raportów marketingowych. Brand24 dzięki stałym optymalizacjom oraz autorskim wskaźnikom marketingowym jest jednym najchętniej wykorzystywanych do social listeningu narzędzi w Polsce i na świecie, działając w ponad 150 krajach.

W tym roku przygotowali dla Ciebie -50% na dowolny pakiet na pierwsze 3 miesiące.

Wystarczy wejść i wybrać dowolny pakiet i dokonać zakupu w dniu 25 listopada, i wtedy otrzymasz 50% zniżki na pierwsze 3 miesiące korzystania. 

Wybór pakietu

Fox Strategy

Fox Strategy to agencja marketingu digitalowego w tym roku przygotowali 50% rabatu na zakup dowolnego kursu online SEO lub kursu Google Ads bądź pakietu oferowanych kursów(https://panel.foxstrategy.pl/) z kodem promocyjnym. 

audyt contentu (treści na stronie internetowej) w cenie 1499 zł netto 

rabat 700 zł netto na audyt SEO

rabat 700 zł netto na audyt konta reklamowego Google Ads i przygotowanie rekomendacji 

Oferta ważna jest do dnia: 30.11.2022 

Kod promocyjny: BLACKFRIDAY22

Więcej informacji odnośnie promocji znajdziesz tutaj – https://blackfriday.foxstrategy.pl/

SMSAPI

SMSAPI oferuje profesjonalną komunikację SMS. W tym roku przygotowali dwa rabaty:

– Podaj kod 15BLACK2022 podczas pierwszej płatności w SMSAPI i odbierz dodatkowe 15% punktów na wysyłki SMS. Promocja dla nowych klientów.

– Dodatkowo, dla umów postpaid na hasło „Black Friday”: -10% od cennika przez 24 miesiące. Załóż konto na https://www.smsapi.pl/ i podaj kod promocyjny: 15BLACK2022 podczas pierwszego doładowania. 

Kod promocyjny: 15BLACK2022

Oferta ważna jest: od 1 do 30 listopada.

Autor: Agnieszka Włodarczyk
04.11.2022

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj do 75% więcej konwersji bez dodatkowych inwestycji w reklamę. Zwiększ sprzedaż, ulepsz User Experience

Wypróbuj za darmo Umów się na prezentacje
Kup lub anuluj w dowolnym momencie
Szybka konfiguracja w 5 minut
Plany już od 0 zł / miesiąc
CallPage 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Prywatność | Warunki | Bezpieczeństwo | +48 22 164 78 09 | +48 22 164 78 15

Produkt

CallPage 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Prywatność | Warunki | Bezpieczeństwo | +48 22 164 78 09 | +48 22 164 78 15