Efektywna sprzedaż w erze nowych technologii

Przygotuj się na sporą dawkę wiedzy.
Kliknij poniżej i pobierz materiały z webinaru:

Pobierz prezentacjęJak działa CallPage

Nagranie z webinaru

video

Transkrypcja z webinaru

Efektywna sprzedaż w erze nowych technologii

Temat dzisiejszego webinaru: efektywna sprzedaż w erze nowych technologii. Porozmawiamy o tym trochę, jak te nowe technologie mogą nas wspierać, dlaczego czasem nam przeszkadzają, w jaki sposób je wykorzystać, żeby sprzedaż była efektywna. Ja zajmuję się na co dzień prowadzeniem takiego start-upu, firmy, w której tworzymy Edwarda. Edward to inteligentny asystent dla działu sprzedaży. Ma już 2 lata. Mój background jest sprzedażowo-biznesowy. Zajmowałem się rozwojem biznesu wcześniej w Software House'ie, teraz zajmuję się rozwojem biznesu w Edwardzie. Tworząc Edwarda, dużo rozmawiamy z naszymi klientami, którzy prowadzą działy sprzedaży, czy też z handlowcami. Zebraliśmy już trochę wniosków i chcę wam je przekazać.

Obszar, w którym poruszamy się z Edwardem, wiąże się z czymś popularnym ostatnio - sztuczną inteligencją. Ja o niej dzisiaj dużo nie powiem, natomiast w prezentacji się przewinie.

Co mamy w planie dnia. Podzieliłem sobie prezentację na kilka obszarów. Pierwszy dotyczy handlowców, tych ludzi, którzy są u klientów, są na pierwszej linii, jeżeli chodzi o sprzedaż. Druga część dotyczy managera. Czyli jaki jest efektywny manager, jak powinna wyglądać jego praca, dlaczego wygląda tak, jak wygląda; jakie są problemy managera. Trzeci blok dotyczy danych. Czyli w jaki sposób dane, które zbieramy lub będziemy zbierać, można wykorzystać jako motor wzrostu działu sprzedaży. I po co nam są te dane. No i sekcja związana z tym, co zrobić, żeby technologia zaczęła nas wspierać, zamiast nam przeszkadzać. Porozmawiamy o narzędziach, o etapie, na którym jesteśmy, jeśli chodzi o narzędzia wsparcia sprzedaży. No i sekcja Q&A na samym końcu.

Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

Adres email musi mieć poprawny format

Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut