MARKETINGOWE WTORKI #29

Co zrobić, żeby zwiększyć LTV w sklepie internetowym?
Nagranie i prezentacja z webinaru

MATERIAŁY Z WEBINARU

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

Maciekekg.png

Maciej Serafin

CMO @ edrone

Entuzjasta startupów i digital native. Przez większość swojej kariery zawodowej pracował w firmach e-commerce zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Uważa, że proste produkty i marki są najlepsze. Prywatnie petrolhead.cykl-photo-2.png

O webinarze

Podczas webinaru dowiesz się jak zwiększyć przychody swojego sklepu internetowego, bez zwiększania budżetów na pozyskiwanie ruchu. 

Poruszymy takie tematy jak:
 
1.  Skuteczne kampanie cross i up-sellingowe.
2. Przywracanie klientów za pomocą newsletterów.
3. Personalizacja treści on i off-site.