MARKETINGOWE WTORKI #28

Narzędzia do content marketingu i dystrybucji treści 
Nagranie i prezentacja z webinaru

MATERIAŁY Z WEBINARU

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

Nina-1.jpg

Nina Suwaj

Content Designer @ Brainy Bees

Content Designer w Brainy Bees. Doświadczenie zdobywała pracując dla krakowskich agencji interaktywnych. W Brainy Bees odpowiada za komunikację marek w mediach społecznościowych, a także produkcję i dystrybucję treści na rynki polskie i zagraniczne. Ostatnie miesiące spędziła w Azji, gdzie zbierała słodkie, marketingowe insighty. 

cykl-photo-2.png

O webinarze

Content is a king, ale to dystrybucja is a queen. W trakcie webinaru, Nina przedstawi szereg sposobów i narzędzi przydatnych do planowania działań contentowych tak, aby z każdej treści wycisnąć jak najwięcej!