Temat webinaru:

Argumenty, które sprzedają. 7 zaawansowanych metod pokonywania obiekcji.

 
Aby pomyślnie domknąć transakcję sprzedawca musi pokonać wiele przeszkód. Czasami wydaje mu się, że potencjalny klient lada moment powie TAK i zdecyduje się na zakup. I wtedy pojawiają się one. Obiekcje.
Co robić? Tego dowiesz się z bezpłatnego webinaru pt. “Argumenty, które sprzedają: 7 zaawansowanych metod pokonywania obiekcji”. Jeśli zajmujesz się sprzedażą, jesteś pracownikiem działu sprzedaży lub członkiem kadry kierowniczej - to bezpłatne szkolenie online jest właśnie dla Ciebie.
 

 Z webinaru dowiesz się:

  • Dlaczego klienci mówią nie;
  • Jak poprawnie reagować na obiekcje;
  • Czy istnieje argument idealny i dlaczego nie warto zbijać obiekcji;

 

Prezentacja będzie trwać 40 minut. Dodatkowo 15 minut zostanie poświęcone na sesję pytań i odpowiedzi. Po wypełnieniu formularza otrzymasz na swój adres email potwierdzenie rejestracji oraz link do tego bezpłatnego webinaru.

Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do materiałów z webinaru

Twoje dane nie zostaną nikomu udostępnione.

Webinar prowadzi:

 
natalia webinary new.png

 

Natalia Maruszczak

 

Dyrektor Sprzedaży w CallPage. Posiada ponad 7-letnie praktyczne doświadczenie w sprzedaży. W 2009 roku zaczęła prace jako konsultant telefoniczny. Po roku pracy na słuchawce awansowała na team lidera. Pracowała również jako szkoleniowiec oraz kierownik projektu, w którym zarządzała 60-osobowym zespołem. Uwielbia pracować z ludźmi i każdego dnia przekazywać im swoją wiedzę oraz motywować do działania.