Research Specialist

Miejsce Pracy: Kraków | Forma: Umowa Zlecenie/Dzieło

Pierwsza istotna kwestia - wymagania:

  • bardzo dobry angielski - przede wszystkim w tym języku będziesz działać;
  • kreatywność na poziomie minimum podstawowym - będziesz pracować w dziale marketingu, więc to chyba oczywiste;
  • świetna organizacja - zarówno swojego czasu, jak i skrzynki pocztowej;
  • umiejętność komunikacji - bez niej nie dogadasz się ani z potencjalnym klientem, ani z zespołem;
  • zgrabne poruszanie się w Google - fajnie, jakbyś umiał/a dotrzeć na końce internetów w poszukiwaniu potrzebnych informacji.

 Jak widzisz są to bardzo realne wymagania, więc super jeśli spełniasz je wszystkie!

Druga, jeszcze bardziej istotna kwestia, czyli Twoje obowiązki:

  • Wyszukiwanie informacji i tworzenie bazy na ich podstawie - uzbroimy Cię w niezbędną wiedzę i narzędzia;
  • Kreacja kampanii mailingowych, planowanie i zarządzanie całym procesem z tym związanym - odpowiedzialna i kreatywna robota!;
  • Budowanie wizerunku firmy - możesz być pierwszą osobą, od której potencjalni klienci usłyszą o CallPage;
  • Bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży - często podają nas jako dobry przykład współpracy na linii marketing-sprzedaż, pewnie dlatego, że bardzo się lubimy!

I trzecia, niemniej istotna kwestia - co Ci oferujemy:

  • Typowe startupowe biuro - pisząc “typowe” mamy na myśli przerwy na Fifę, nieograniczony dostęp do całkiem niezłej kawy, czy międzydziałowe nieoficjalne “spotkania” na wygodnych pufach.
  • Elastyczne godziny pracy - come on, praca od 9 do 17 jeśli akurat wtedy nie możesz?!
  • Atmosferę zdrowej rywalizacji - chyba, że akurat gramy na playstation, wtedy bywa różnie...
  • $$$ - dostaniesz gwarantowaną podstawę + prowizję od wyniku, a jeśli ten wynik będzie bardzo dobry, dorzucimy atrakcyjną premię!
  • Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój - ambicja jeszcze nikomu nie zaszkodziła ;)

Uzupełnij ten formularz i dołącz do naszego zespołu