Do CallPage, jednego z najszybciej rozwijających się krakowskich startupów (ba, prawdopodobnie i polskich!),

szukamy osób, które zasilą szeregi naszej #callpagefamily:

Product Manager

Miejsce pracy: Kraków

Kim jesteśmy?

 CallPage to Krakowski startup. Jesteśmy twórcą aplikacji, która umożliwia konwertowanie osób odwiedzających

stronę internetową w klientów. Zaczynaliśmy w 2015 roku jako mała grupa. W chwili obecnej nasza załoga liczy ponad 50 osób.

  office (1).jpg

Pisali o nas:

businessinsider-logo.png

logo brief.png

puls-biznesu-logo.png

Forbes_logo.svg.png

Warunki

brainstorming.png

Oferujemy

✓ Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

✓ Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + prowizja

✓ Przyjazną atmosferę pracy

✓ Pyszną kawę i nieograniczony dostęp do kuchni.

Obowiązki

✓ Pozyskiwanie i utrzymanie relacji z klientem B2B

✓ Współpraca z działem supportu w ramach doskonalenia produktu

✓ Budowania relacji z klientami

✓ Dbania o wizerunek firmy

Wymagania

✓ Dynamizm, systematyczność, inicjatywa i odpowiedzialność

✓ Doświadczenie w sprzedaży

✓ Umiejętności negocjacji i sprzedaży

✓ Umiejętności pracy w zespole

✓ Zainteresowania produktami z branży IT

✓ Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku.

Czujesz, że będziesz właściwą osobą na właściwym miejscu?

Na Twoje CV czekamy pod adresem:

marzena.spolnik@callpage.io

Poznaj firmy korzystające z naszego produktu:

Dlaczego warto pracować z nami:

✓  Jesteśmy otwarci na świeże podejście do rozwiązywania problemów

✓  Swobodna atmosfera, a w chillroomie PS4 ze sporą ilością najnowszych tytułów oraz wygodne bean bagi w całym biurze

✓  Jesteśmy międzynarodowym, młodym zespołem (średnia wieku 25 lat)

✓  Działamy na rynkach na całym świecie m.in. Polska, USA, Brazylia, Wielka Brytania, Ukraina

✓ Posiadamy duży budżet na wyjścia integracyjne