MARKETINGOWE WTORKI #9

WYWIAD LIVE
MICHAŁ SADOWSKI
Wtorek | 6 marca | godz. 10:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

michal-sadowski.png

Michał Sadowski

CEO @ Brand24

Przedsiębiorca niebanalny. Jego firma w ciągu zaledwie kilku lat zdobyła dominującą pozycję na globalnym rynku monitoringu internetu. Michał Sadowski udowodnił, że operując z Polski potrafi zarządzać globalnym startupem oraz że umie w kreatywny sposób budować wizerunek swój i Brand24. Liczne nagrody, w tym Aulery, Ekomersy oraz tytuł Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards 2013, potwierdzają siłę przebicia Sadowskiego.

cykl-photo-2.png

O wywiadzie

Porozmawiamy z Michałem o tematach związanych z rozszerzonym lejkiem sprzedażowym. Zaczynając od szeroko pojętego marketingu a kończąc na takich zagadnieniach jak m.in. Customer Success. :)