MARKETINGOWE WTORKI #15

Narzędzia wykorzystywane w SEO
Nagranie i prezentacja z webinaru

MATERIAŁY Z WEBINARU

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

2-2222222222225.jpg

Karolina Twardosz

SEO Team LeaderSemahead
SEO interesowałam się już w trakcie studiów. Rozwój Internetu i nowoczesnych technologii sprawił, że to właśnie z nimi postanowiłam związać swoją przyszłość. Przed dołączeniem do zespołu Semahead pracowałam w małych agencjach, które w skali mikro pokazały mi jak optymalizacja wpływa na dobry wynik strony. Praca w dziale SEO, połączona z praktyką copywritera nauczyły mnie, że optymalizacja to klucz do sukcesu. W swojej pracy wykorzystuję też doświadczenia dziennikarskie i PR, co pozwala mi na planowanie oryginalnych i kreatywnych działań. W wolnych chwilach nabieram sił grając na ukulele i słuchając rockowej muzyki.
cykl-photo-2.png

O webinarze

W trakcie webinaru opowiem o narzędziach, które na co dzień przydają się w pracy specjalisty SEO. O tych, które są pomocne w trakcie analizy serwisu pod kątem optymalizacji, ale także o tych, które mogą ułatwić życie i przyspieszyć proces analizy witryny. Wszystkie omawiane przeze mnie narzędzia są darmowe lub mają darmowe, ale zwykle ograniczone wersje.