MARKETINGOWE WTORKI #3

8 powodów, by sięgnąć po social listening
Nagranie i prezentacja z webinaru

MATERIAŁY Z WEBINARU

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

Mateusz Czech1.jpg

Mateusz Czech

Customer Success Manager @ Brand24

Zawodowo związany z Brand24. Prywatnie wielki fan nowych technologi i social media. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na blogu - www.mateuszczech.pl. Po godzinach buduję boty. Silne i takie, które pozwalają odkryć coś nowego. Stawia na praktykę, bo jak sam mówi: wszystkiego nauczył się sam.

cykl-photo-2.png

O webinarze

Podczas webinaru poznasz praktyczne zastosowanie monitoringu internetu. Odkryjesz 8 sposobów na wykorzystanie social listeningu w Twojej firmie. Opowiem Ci o tym jak sprzedawać, budować zaangażowanie, czy dbać o relacje z Twoimi obecnymi i potencjalnymi klientami w sieci. Nie zabraknie przykładów, czy wskazówek.