MARKETINGOWE WTORKI #18

Najszybsze wdrożenie MA dzięki gotowym szablonom
Wtorek | 22 maja | godz. 10:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

Irek-1.png

Ireneusz Klimczak

Content Expert @ GetResponse
Ireneusz Klimczak jest Ekspertem ds. Content Marketingu w GetResponse. Specjalizuje się w planowaniu komunikacji online marketingowej oraz marketing automation. Zajmuje się przygotowywaniem wartościowych i angażujących treści na wszystkich etepach podróży klienta. Znajdź go na Twitterze – @irekklimczak chętnie rozmawia o skutecznym online marketingu.
cykl-photo-2.png

O webinarze

Chcesz szybko i bez wysiłku wdrożyć automatyzację w swojej firmie? Poznaj gotowe szablony marketing automation, dzięki którym błyskawicznie uruchomisz zarówno te proste, jak i bardziej rozbudowane cykle komunikacji. Dowiedz się, jak z ich pomocą oszczędzisz czas i pieniądze, dopasujesz ofertę do preferencji klientów czy wykażesz zwrot z inwestycji w działania marketingowe. Zapisz się na webinar i zobacz, jakie to proste.