MARKETINGOWE WTORKI #13

Jak przygotować stronę do generowania leadów?
Nagranie i prezentacja z webinaru

MATERIAŁY Z WEBINARU

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

robert_kwadrat (1).jpg

Robert Marczak

Lead Generation Consultant

Marketer specjalizujący się w optymalizacji współczynnika konwersji i generowaniu leadów. Pomaga firmom (i startupom!) W tworzeniu skutecznych kampanii lead generation. Regularnie udziela się na konferencjach i wydarzeniach marketingowych. Świeżo upieczony właściciel bloga, który można znaleźć pod adresem: 
https://robertmarczak.plObecnie Dyrektor ds. E-commerce i marketingu w Woolet.

cykl-photo-2.png

O webinarze

Poznaj sprawdzone metody, które usprawnią Twoją pracę nad tworzeniem stron docelowych. Dowiesz się, jak tworzyć treści, które odzwierciedlają potrzeby grupy docelowej oraz jak powinna być zaprojektowana strona docelowa, aby optymalnie konwertowała. Ponadto, przedstawię Ci narzędzia, które warto wykorzystać przy tworzeniu landing pages.