MARKETINGOWE WTORKI #2

Nowy rok w AdWords: Nowości, porządki
Nagranie i prezentacja z webinaru

MATERIAŁY Z WEBINARU

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

krzysztof-marzec-deva-callpage-online-marketing-maraton.jpg

Krzysztof Marzec

CEO @ Deva Group

Zarządza DevaGroup, nadzorując pracę dla kilkuset klientów SEM. Posiada ponad 10+ lat doświadczenia w AdWords (Certyfikowany Trener Google AdWords) oraz SEO ( 7+ lat tworzenia i zarządzania działem SEO w Interia.pl). Wykładowca e-marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.

cykl-photo-2.png

O webinarze

Jak zawsze będzie praktycznie i konkretnie: omówimy nowości w systemie, kilka zmian z końcówki roku i jak je wykorzystać, to co się w Google szykuje na 2018 oraz kilka praktycznych punktów, które warto sprawdzić na koncie, wchodząc w 2018 rok.