MARKETINGOWE WTORKI #6

Przepis na słodką obecność Twojej marki w social media
Nagranie i prezentacja z webinaru

MATERIAŁY Z WEBINARU

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

27294823_2069744243046576_291328190_n.png

Kinga Odziemek

Owner @ BrainyBees

Pasjonatka mediów społecznościowych i content marketingu. Związana z branżą w Polsce i Wielkiej Brytanii, szkoli z zakresu marketingu i regularnie publikuje w branżowych mediach.

cykl-photo-2.png

O webinarze

Czym powinna odznaczać się perfekcyjna komunikacja w mediach społecznościowych, by była miodem nie tylko na skołatane marketingowe serce, ale i wyniki czy budżet? Poznaj składniki przepisu na mlekiem i miodem płynące działania w mediach społecznościowych. Nie można mu się oprzeć!