MARKETINGOWE WTORKI #35

Facebook Ads przed świętami - sprzedawaj więcej dzięki kampaniom na konwersje
wtorek | 20 listopada | godz. 10.00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

adrian wronski.jpg

Adrian Wroński

Performance specialist w agencji
Social Tigers
Pomaga klientom zwiększać obroty i realizować wyznaczone cele biznesowe, wykorzystując system reklamowy Facebooka; w biznesie liczą się dla niego twarde liczby i namacalne efekty w formie sprzedaży.
cykl-photo-2.png

O webinarze

Podczas webinaru nie tylko pokaże, jak krok po kroku przygotować kampanię reklamową na Facebooku, która sprzedaje. Wytłumaczy też, jaki sposób optymalizacji wybrać na obecnym etapie rozwoju Twojego e-biznesu, by maksymalnie wykorzystać potencjał systemu reklamowego FB. Od krótkiego wprowadzenia teoretycznego, przez Pixel Facebooka, po KPI kampanii sprzedażowych.