MARKETINGOWE WTORKI #12

Facebook Copywriting - skuteczne teksty reklam
Nagranie z webinaru

NAGRANIE Z WEBINARU

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

Artur Jabłoński.jpg

Artur Jabłoński

Szkoleniowiec ds. e-Marketingu

Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych w internecie.  Na sali szkoleniowej spędził już blisko 2000 godzin, edukując przedsiębiorców i marketerów w zakresie content marketingu i reklamy w mediach społecznościowych. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.arturJablonski.com. Wykłada na studiach podyplomowych Wyższych Szkół Bankowych w Toruniu, Bydgoszczy Poznaniu i Gdańsku, WSAiB w Gdyni oraz Politechniki Białostockiej. Prelegent na licznych konferencjach w całej Polsce.

cykl-photo-2.png

O webinarze

Z tego webinaru dowiesz się, czym różnią się dobre teksty od złych. Poznasz zasady, którymi powinieneś kierować się, tworząc teksty promocyjne na FB - tak w reklamach, jak i w komunikacji bieżącej. Całość omówimy na licznych przykładach z wielu branż, by pokazać, że pewne zasady skutecznego copywritingu są uniwersalne.