MARKETINGOWE WTORKI #17

Jak w 100% wykorzystać obecność firmy na targach? 
Nagranie i prezentacja z webinaru

MATERIAŁY Z WEBINARU

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

ja-1.jpg

Aleksandra Pudlik

Event Manager @ CallPage
Entuzjastka formularzy, wniosków, faktur, Excela i wszystkich innych najciekawszych stron eventów. Z wykształcenia manager medialny i grafik, jednak od ponad 2 lat zajmuje się kompleksową organizacją i promocją wydarzeń marketingowych. W tym czasie z  powodzeniem zorganizowała m.in. serię szkoleń w największych miastach Europy, Konferencję Marketing Maraton na ponad 700 osób, czy cykl Marketingowe wtorki z CallPage, w którym właśnie możesz wziąć udział. Poza zajmowaniem się większymi eventami, jej codzienna praca krąży głównie w okół wyjazdów na targi - ich organizacji, optymalizacji efektów i promocji.
cykl-photo-2.png

O webinarze

Według CEIR 81% odwiedzających targi ma zamiary zakupowe. To oznacza, że 4 z 5 osób, które przechodzą koło stoiska są Twoimi potencjalnymi klientami. Podczas webinaru pokażę Ci najważniejsze kroki jakie musi przejść każda firma wybierająca się na targi. Porozmawiamy o wyborze, przygotowaniu, samej organizacji wyjazdu i stoiska, promocji oraz o tym jak zmierzyć i sprawdzić opłacalność inwestycji w wydarzenie. W Polsce rocznie odbywa się ponad 200 targów, podczas których w roli wystawców pojawia się 27 tysięcy firm. Dlaczego więc nie zostać jedną z nich? Pokażę Ci jak zrobić to skutecznie i dobrze!