MARKETINGOWE WTORKI #36

Jak prowadzić efektywne działania e-mail marketingowe?
wtorek | 27 listopada | godz. 10.00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WEBINAR

 

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od CallPage sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, NIP 7010503522. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

adrian wronski.jpg

Paulina Suchowska

CEO & Founder @ What About
W branży marketingowej od ponad czterech lat. Doświadczenie pozyskała pracując w firmach takich jak iProspect, która wywodzi się z międzynarodowej grupy Dentsu Aegis Network. Pierwszy absolwent unikatowego kierunku „Marketing i komunikacja rynkowa” na Uniwersytecie Ekonomicznym. Specjalizuje się w marketingu online, kładąc szczególny nacisk na kampanie e-mail marketingowe.
cykl-photo-2.png

O webinarze

Z webinaru dowiesz się, jak efektywnie prowadzić działania e-mail marketingowe pomimo wprowadzenia nowych przepisów regulujących ochronę danych osobowych (RODO), wzrostu popularności nowych mediów marketingowych oraz ciągłego usprawniania filtrów antyspamowych. Prowadząca opowie również m.in., dlaczego warto korzystać z testów A/B oraz A/B/X, kiedy i jak często wysyłać wiadomości do subskrybentów, jak segmentować bazę klientów oraz przyspieszyć jej budowę.