Zaloguj sięWypróbuj za darmo

PL

Wykorzystaj CallPage jako skuteczniejszą alternatywę LiveCall

CallPage zapewnia firmom możliwość zwiększania liczby potencjalnych klientów, szybszego przenoszenia transakcji w lejku sprzedaży i podnoszenia poziomu wewnętrznego procesu sprzedaży. Umożliwia odwiedzającym stronę internetową prowadzenie rozmów telefonicznych na żywo. Nie wspominając o usłudze natychmiastowego oddzwaniania w ciągu 28 sekund.

Wypróbuj za darmoUmów się na prezentacje
Kup lub anuluj w dowolnym momencie
Szybka konfiguracja w 5 minut
Plany już od 0 zł / miesiąc

CallPage to najpopularniejszy i lepszy program do obsługi natychmiastowego oddzwaniania. Najlepsza alternatywa LiveCall.

To nie tylko nasza opinia. To twierdzenie potwierdzające, że nasze najlepsze połączenia na żywo na rynku są wspierane przez wszystkie najlepsze źródła publiczne, takie jak SimilarTech, GetApp i inne.

CallPage vs. LiveCall

Najważniejsze powody, dla których warto wybrać CallPage jako najlepszą alternatywę dla LiveCall

Zaawansowane statystyki połączeń i analiza leadów online livecall

Jeśli szukasz alternatywy dla LiveCall-io, możesz dowiedzieć się więcej o procesach leadów i sprzedaży po każdym połączeniu na żywo i jak je zoptymalizować. Nasz konfigurowalny pulpit nawigacyjny zapewnia lepsze zrozumienie połączeń, potencjalnych klientów i procesu sprzedaży, dzięki czemu możesz zaoferować lepszą usługę natychmiastowego oddzwaniania. Dodatkowo możesz otrzymywać informacje nie tylko w naszym dashboardzie, ale także w swoim CRM, czy Slacku poprzez natywną integrację z CallPage.

Odkryj, co jest w CallPage >>
CallPage vs. LiveCall

CallPage ma wyższy współczynnik przechwytywania i konwersji

w efekcie CallPage generuje więcej leadów sprzedażowych niż LiveCall

Jak oferujemy wyższy współczynnik konwersji i jesteśmy lepszą alternatywą LiveCall. W przeciwieństwie do alternatyw CallPage:

CallPage analizuje zachowania użytkowników Twojej witryny i wyświetla w odpowiednim momencie wyskakujące okienka. Punktuj odwiedzających za pomocą naszych 24 predefiniowanych wyzwalaczy zachowań i silnika opartego na sztucznej inteligencji. Możesz także dostosować system punktacji.

Autouzupełnianie danych z sieci kontaktów CallPage. Ponad 5 mln potencjalnych klientów zainicjowało kontakt za pośrednictwem CallPage. Gdy potencjalny klient trafi na Twoją stronę, jego dane kontaktowe zostaną automatycznie uzupełnione, dzięki czemu usługa połączeń na żywo online uruchomi się jeszcze szybciej.

Bez dwóch zdań, CallPage ma najbardziej konwertowalny widok wyskakujących okienek i oferuje pełną personalizację. Możesz użyć naszego edytora wizualnego i potężnego edytora CSS, aby spersonalizować swój widżet, aby otrzymywać więcej potencjalnych klientów i konwersji.

CallPage vs. LiveCall

10x więcej integracji z innymi narzędziami

W przeciwieństwie do alternatyw CallPage, oferujemy natywne integracje z Salesforce, HubSpot, LiveChat, GetResponse, Facebook Leads Ads, Google Analytics, Slack, Sales Manago, Pipedrive, Zendesk i Freshdesk. Nasza integracja z Zapierem pozwala zintegrować CallPage z ponad 100 różnymi narzędziami. Mamy też potężne API, które zbudowaliśmy z myślą o programistach.

Sprawdź dokumentację API >>

CallPage to lepsza alternatywa LiveCall dla firm każdej wielkości

CallPage vs. LiveCall

Jakie inne funkcje sprawiają, że CallPage jest lepszą opcją niż LiveCall?

Funkcja
CallPage
LiveCall
firm logo
firm logo
Ceny zaczynają się od
$0$49
Zaawansowane i konfigurowalne statystyki połączeń
Automatyczne uzupełnianie danych
Ponad 20 zasad punktacji
Identyfikator nadawcy SMS
Zostaw wiadomość
Niestandardowe wiadomości głosowe
Numery indywidualne
IVR
Kolejkowanie połączeń

Daj swoim cyfrowym odwiedzającym możliwość skontaktowania się z Tobą w ciągu kilku sekund, wdrażając rozwiązanie oddzwaniania, takie jak CallPage. To narzędzie, zaimplementowane na Twojej stronie internetowej, zachęca do natychmiastowej rozmowy i łączy potencjalnego klienta z konsultantem w 28 sekund, mając bezpośredni, pozytywny wpływ na współczynnik konwersji i wyniki sprzedaży.

Sujan Patel

Sujan Patel
  CallPage nagroda - High Performer
  CallPage nagroda - Fastest Implementation
  CallPage nagroda - Best Est. ROI
  CallPage nagroda - High Performer
  CallPage nagroda - High Performer
  CallPage nagroda - Best Est. ROI
  CallPage nagroda - Fastest Implementation
  CallPage nagroda - Users Love Us

Wypróbuj wszystkie funkcje CallPage za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj do 75% więcej konwersji bez dodatkowych inwestycji w reklamę. Zwiększ sprzedaż, ulepsz User Experience

Wypróbuj za darmo Umów się na prezentacje
Kup lub anuluj w dowolnym momencie
Szybka konfiguracja w 5 minut
Plany już od 0 zł / miesiąc
CallPage 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Prywatność | Warunki | Bezpieczeństwo | +48 22 164 78 09 | +48 22 164 78 15

Produkt

CallPage 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Prywatność | Warunki | Bezpieczeństwo | +48 22 164 78 09 | +48 22 164 78 15