Konwertuj więcej leadów

z  kompleksowymi funkcjami CallPage

Popupy przyciągające uwagę odwiedzających Twoją stronę 

CallPage wyświetla odwiedzającym Twoją stronę popupy, które możesz dowolnie edytować. Zmień tekst, wprowadź dynamiczny element lub zaawansowaną personalizację z użyciem edytora CSS. Popupy są w pełni responsywne i wyświetlają się odpowiednio na wszystkich urządzeniach. 

System scoringowy z 24 regułami

który wyświetla popup potencjalnym klientom tylko w odpowiednim momencie

Gif

Scroll To

popup wyświetla się użytkownikom, którzy przewinęli określoną ilość/część Twojej strony.

Gif

Exit Intent

kiedy użytkownik próbuje opuścić stronę

Gif

Urządzenie

popup jest wyswietlany użytkownikom korzystającym z konkretnego urządzenia

Gif

Zmiana zakładki

popup wyświetla się, kiedy użytkownik próbuje otworzyć inną zakładkę

Gif

Zaangażowanie

interakcja użytkownika z wybranym elementem strony skutkuje wyświetleniem popupu

Gif

Czas na stronie

popup jest wyświetlony po określonym czasie spędzonym na stronie

+ 18 innych warunków,  dzięki którym możesz zdecydować, kiedy wyświetlić widget. Dodatkowo, możesz połączyć kilka warunków, aby stworzyć spersonalizowany system scoring, where each rule adds a score to potential customers.

Zaawansowane statystyki rozmów i analityka leadów 

Możesz dowiedzieć się więcej o Twoim procesie generowania leadów, sprzedaży i tym, co dzieje się po rozmowie. Zgromadzone dane wykorzystaj do optymalizacji tych procesów. Nasz panel pozwala Ci na dokładną analizę połączeń i całego lejka sprzedażowego. Te informacje możesz gromadzić również w swoim systemie CRM lub otrzymywać je przez e-mail.

Poznaj wszystkie funkcje →

Generuj leady 24/7

Ustal godziny, w których pracują Twoi  konsultanci. Kiedy nie są oni dostępni, możesz ustawić "Tryb nocny". Dzięki temu potencjalny klient wybiera najdogodniejszy dla niego czas rozmowy, a konsultant może się z nim skontaktować kiedy jest z powrotem w biurze.

Integracje z Twoim ulubionym systemem CRM i narzędziami

Sprawdź historię rozmów, odsłuchaj nagrania połączeń i  the performance of each traffic source in your CRM.

Odbieraj i przechowuj wszystkie informacje o leadach. W czasie rzeczywistym

Gromadzimy wszystkie informacje - historia odsłon, GeoIP, profile social media, i wiele więcej. CallPage wyświetla te informacje w momencie, w którym odwiedzający zamawia rozmowę. Te dane mogą być również przekazywane przez Slack.

Wysyłaj przez SMS personalizowane follow-upy 

Możesz przesyłać automatyczne, personalizowane follow-upy SMS po każdej rozmowie, przed zamówionym połączeniem i w kilku innych sytuacjach. Możesz edytować treść wiadomości i pole nadawcy, aby potencjalni klienci otrzymali SMS z nazwą Twojej firmy.

Wbudowany edytor widgetu z CSS

Jeśli chcesz edytować treść wiadomości, wprowadzić dynamiczny element lub zaawansowaną personalizację poprzez edytor CSS - masz taką możliwość. Wszystkie popupy są w pełni responsywne i wyświetlają się odpowiednio na wszystkich urządzeniach.

Inicjuj rozmowy sprzedażowe bezpośrednio z reklam na Facebooku

Korzystając z integracji CallPage z Facebook możesz tworzyć Lead Ads i odbierać połączenia w kilka sekund po tym, jak Twój potencjalny klient wypełni formularz w reklamie na Facebooku lub Instagramie.

Dowiedz się więcej o naszych integracjach →

feature-10

Proponuj połączenie bezpośrednio z aplikacji LiveChat

Korzystasz LiveChata? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie. Nasza integracja z LiveChat pozwala na inicjowanie rozmów z Twoimi leadami bezpośrednio z okienka czatu. Wszystkie dane są zapisywane w panelu aplikacji. Daj potencjalnym klientom dodatkowe możliwości kontaktu.

Segmentuj leady z użyciem IVR i opcji departamentów 

Jeśli chcesz przypisywać odwiedzających Twoją stronę do różnych departamentów czy lokalizacji, możesz zaproponować im wybór departamentu w popupie, zanim skorzystają z IVR. 

Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut