<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Blog o marketingu i sprzedaży

Optymalizacja konwersji, generowanie leadów i marketing B2B. Inspiracje i porady.

11 powodów, dla których warto używać CallPage

11 powodów, dla których warto używać CallPage

Butko Sergey
Butko Sergey
stycznia 14, 2016

CallPage to nowoczesne wsparcie tradycyjnego modelu komunikacji. W zależności od specyfiki biznesu może mieć zastosowanie sprzedażowe, po sprzedażowe lub serwisowe.

Dzięki CallPage klienci mogą w łatwy i szybki sposób uzyskać informacje niezbędne do podjęcia decyzji zakupowej, otrzymać wsparcie po sprzedażowe lub poprosić o pomoc w sytuacjach awaryjnych. Jakie są zalety CallPage?

 

1. Wygodny sposób komunikacji

 

Kontakt telefoniczny należy do podstawowych form kontaktu wybieranych przez klientów.Instalując na stronie firmowej widget CallPage, dajesz klientom możliwość bezpośredniego kontaktu. Wystarczy, że zostawią swój numer kontaktowy w formularzu, a błyskawicznie otrzymają telefon zwrotny od konsultanta z Twojej firmy - nawet w 28 sekund!

 

2. Oszczędność czasu

 

Dzięki usłudze CallPage ani klienci, ani Twoi pracownicy nie muszą tracić czasu na żmudne pisanie maili czy czatowanie. Klienci mogą szybko i wygodnie skontaktować się z Tobą, nie ponosząc żadnych kosztów za połączenie.

 

3. Szybkie reagowanie

 

Klienci nie lubią czekać, szczególnie gdy mają problem. Kontakt telefoniczny pozwala na błyskawiczne rozwiązywanie trudności. Dzięki bardzo dobrej widoczności widgetu CallPage na stronie firmowej, klient może szybko zgłosić awarię. Odpowiadając bez zbędnego czekania, zyskujesz w oczach klientów.

 

4. Niższe koszty obsługi klienta

 

Nieskomplikowane procesy i rozwiązywanie problemów od ręki to krótszy czas pracy. To przekłada się na ograniczenie zatrudnienia w dziale obsługi klienta i redukcję kosztów w firmie.

 

5. Budowanie relacji

 

CallPage to najlepszy sposób na rozpoczynanie rozmowy z każdą osobą, która tylko przegląda Twoją stronę. Wyskakujący widget z propozycją błyskawicznej darmowej rozmowy miło zaskakuje odwiedzjących stronę. To wywołuje pozytywne emocje i może wpłynąć na decyzję zakupową klienta oraz na poziom jego zadowolenia.

 

6. Pozyskiwanie potencjalnych klientów

 

Ustawienia widgetu CallPage pozwalają na automatyczne wykrywanie potencjalnych klientów odwiedzających Twoją stronę firmową. Oferując im połączenie telefoniczne, zdobywasz ich dane kontaktowe. Nawet jeśli od razu nie skorzystają z Twoich usług lub nie kupią Twoich produktów, możesz nawiązać z nimi relacje i wrócić z ofertą w bardziej odpowiednim czasie.

 

7. Lepsze zrozumienie potrzeb klienta

 

Bezpośrednie rozmowy z klientami pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości i lepiej zrozumieć ich potrzeby. Aktywnie dopytując, możesz dowiedzieć się od klientów czegoś, czego wcześniej nie wiedziałeś o Twojej firmie, usługach, produktach, klientach. To może pomóc lepiej dopasować ofertę i zbudować lojalność klientów wobec Twojej firmy.

 

8. Zwiększenie sprzedaży

 

Nie wszyscy odwiedzający stronę sprzedażową kupują. Kiedy potencjalny klient zamówi przez widget CallPage rozmowę z przedstawicielem firmy, pracownik wybranego działu, np. sprzedaży, zostaje z nim automatycznie połączony. Widget CallPage pomaga zamienić odwiedzających stronę firmową w kupujących - zwiększa konwersję na stronie, co przekłada się na ROI i zwiększenie sprzedaży.

 

9. Zmniejszenie ilości zwrotów

 

Kontakt poprzez CallPage daje klientom możliwość uzyskania natychmiastowej odpowiedzi. Dzięki temu klient już na etapie kompletowania zamówienia rozwiewa swoje wątpliwości i bardziej świadomie podejmuje decyzję o zakupie, np. w sklepie internetowym.

 

10. Możliwości analityczne

 

Dzięki informacjom dostępnym w panelu konta CallPage, można dowiedzieć się m.in. na której podstronie klient przebywał, kiedy zamówił połączenie zwrotne. Takie dane, jak i pozostałe statystyki, a także nagrania rozmów są szczególnie pomocne dla pracowników działu handlowego.

 

11. Dopasowanie do urządzeń mobilnych

 

Jeśli Twoja strona firmowa nie jest responsywna, nie musisz tracić pieniędzy na jej zmianę.Widget CallPage jest zawsze dobrze widoczny na każdym urządzeniu mobilnym. Instalując go na swojej stronie, dajesz klientom możliwość wygodnego kontaktu telefonicznego.

 

Każdy biznes potrzebuje odpowiednich narzędzi, aby dalej się rozwijać. Zarówno mała firma usługowa, działalność freelancerska, jak i duży sklep internetowy mogą skorzystać z rozwiązań oferowanych przez serwis CallPage. Firmy korzystające z CallPage doceniły już zalety naszego narzędzia.

 

Teraz czas na Twój biznes - poznaj możliwości CallPage! Zamów spersonalizowaną prezentację lub przetestuj nasze narzędzie za darmo przez 7 dni!

Nie zapomnij udostępnić tego posta!


Generuj więcej rozmów sprzedażowych i leadów z Twojej strony

Wyprobuj CallPage na swojej stronie za darmo.

Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

Adres email musi mieć poprawny format

Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut