<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Darmowy webinar: 13 zasad jak nie sprzedawać przez telefon: Zarezerwuj miejsce

Zobacz nasz raport "Szybkość obsługi potencjalnego klienta". Przebadaliśmy ponad 2200 firm!

ZOBACZ RAPORT

Szybkość obsługi potencjalnego klienta

ZOBACZ RAPORT

Blog o marketingu
i sprzedaży

Optymalizacja konwersji, generowanie leadów i marketing B2B. Inspiracje i porady.

5 pytań o cold mailing - Maria Czyżycka (MakeSend)

Co zrobić, żeby cold mailing był skuteczny? Zapraszamy na wywiad z Marią Czyżycką – Head of Outbound w CallPage, która radzi między innymi, co napisać w zimnym mailu, żeby nawiązać relację z potencjalnym klientem oraz jakich zasad się trzymać, tworząc kampanię. 

Autor:  Paulina Jóźwik   •   kwietnia 20, 2018
Czytaj dalej

9 pytań o sukces w sprzedaży - wywiad z Bartoszem Majewskim (Righthello)

Przed nami kolejna edycja Online Marketing Maratonu, czyli największego szkolenia marketingowego online w Polsce. Podczas wydarzenia Bartosz Majewski opowie o tym, jak być marketingowcem, którego pokocha dział sprzedaży. Tymczasem zapraszamy na krótki wywiad, a już 12.09 na szkolenie.

Autor:  Nicpoń Krzysztof   •   sierpnia 31, 2017
Czytaj dalej

7 pytań o kryzysy w social media - wywiad z Moniką Czaplicką

Jedną z prelegentek Online Marketing Maratonu była Monika Czaplicka, która opowiedziała o najważniejszych zasadach zarządzania kryzysem w social media. Dodatkowo udzieliła nam krótkiego wywiadu. Znajdziesz w nim porady dotyczące zarządzania reputacją Twojej marki w mediach społecznościowych. 

Autor:  Nicpoń Krzysztof   •   sierpnia 25, 2017
Czytaj dalej

5 pytań o monitoring cen: Grzegorz Brajewski

Chciałałbyś/chciałbyś wprowadzić monitorowanie cen w twojej firmie, a nie do końca wiesz, czy to rozwiązanie dla Ciebie? Jakie są zalety korzystania z analizy cen konkurencji? Odpowiedzi na te pytania udzielił nam Grzegorz Brajewski z firmy Szpiegomat

Autor:  Paulina Jóźwik   •   lipca 25, 2017
Czytaj dalej

Customer service: sztuka czy nauka?

Zastanawiasz się, na czym powinieneś się skupić, tworząc dział obsługi klienta? Chcesz poznać klucz do sukcesu w customer service? Mamy dla Ciebie wskazówki od Daniela Lemina, specjalisty ds. PR z Convince&Convert. Zapraszamy na wywiad!

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   maja 25, 2017
Czytaj dalej

Marketing w startupie. 3 wskazówki od Randa Fishkina z Moz

Zastanawiasz się jak robić skuteczny marketing w startupie? Mamy dla Ciebie wskazówki dla startupowca prosto od Randa Fishkina z Moz, który opowiedział nam m.in. o jego ulubionych trikach pozyskiwania ruchu na stronę. Zapraszamy na wywiad!

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   kwietnia 19, 2017
Czytaj dalej

Marketing automation. Wywiad z Grzegorzem Błażewiczem.

Grzegorz Błażewicz jest Prezesem Zarządu i Założycielem SALESmanago, spółki technologicznej dostarczającej rozwiązania z zakresu Marketing Automation. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w polskiej i międzynarodowej branży marketingowej. Pełnił funkcję Dyrektora Marketingu Grupy Kapitałowej Comarch oraz Prezesa Zarządu Interia.pl. Finalista konkursu Przedsiębiorca Roku EY 2014

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   marca 1, 2017
Czytaj dalej

Skuteczne formy reklamy. Wywiad z Krzysztofem Marcem

Krzysztof Marzec zarządza Deva Group, nadzorując pracę dla kilkuset klientów SEM. Posiada ponad dziesięć lat doświadczenia w AdWords oraz SEO. Prowadzi wykłady z e-marketing na Uniwersytecie Jagiellońskim i w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Był również prelegentem na niezliczonych wydarzeniach i konferencjach branżowych (m.in. w czasie Mobile Trends, ShopCamp, Kongresie E-handlu, Targów E-Handlu). Krzysztof jest jednym z ekspertów, który przeprowadził webinar w ramach Marketingowych wtorków z CallPage.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   lutego 18, 2017
Czytaj dalej

Jak podbijać zagraniczne rynki: wywiad z Bartoszem Majewskim (RightHello).

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   lutego 8, 2017
Czytaj dalej

    Popularne Wpisy

    Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

    Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

    Adres email musi mieć poprawny format

    Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut