<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

5 mitów sprzedaży telefonicznej w B2B

Trudno jest znaleźć branżę, wokół której narosło tyle mitów, co wokół sprzedaży telefonicznej. Każdy z nas – czy jako indywidualny klient czy przedstawiciel firmy – miał do czynienia z konsultantami telefonicznymi i cold callingiem, nic więc dziwnego, że pojawiło się wiele stereotypów dotyczących tego zawodu. Zazwyczaj są to opinie krzywdzące i nie mające wiele wspólnego z prawdą.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   lipca 10, 2017
Czytaj dalej

13 zasad jak nie sprzedawać przez telefon

Masz dość pracy „na słuchawce”? Na myśl o wzięciu telefonu do ręki czujesz, jak uginają się pod tobą nogi? Czujesz, że czas rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady? Poznaj 13 zasad jak nie sprzedawać przez telefon! Dostosuj się do nich, a utratę stanowiska w dziale sprzedaży masz jak w banku.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   czerwca 20, 2017
Czytaj dalej

Co to jest First Contact Resolution w dziale obsługi klienta?

Czy wiesz, co to jest First Contact Resolution (FCR)? Marek Bartnikowski z Thulium przygotował obszerny poradnik dla wszytkich, którzy chcą zwiększyć jakość obsługi klienta. Zapraszamy!

Autor:  Marek Bartnikowski   •   czerwca 7, 2017
Czytaj dalej

9 nawyków skutecznego sprzedawcy

 Zastanawiasz się czasem, co sprawia, że Ty z trudem osiągasz wyznaczone cele, a kolega siedzący przy biurku obok znowu zdobył tytuł skutecznego sprzedawcy miesiąca i uścisk dłoni prezesa?

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   maja 11, 2017
Czytaj dalej

21 technik, dzięki którym podwoisz sprzedaż

 

Robisz, co możesz, żeby sprzedawać więcej, ale masz wrażenie, że walisz głową w mur? Klienci cierpliwie słuchają, a potem i tak idą kupić od konkurencji? Walczysz o zwiększenie zysków, ale pod koniec miesiąca znowu się okazuje, że ledwo udało Ci się osiągnąć wyznaczony cel?

 

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   kwietnia 28, 2017
Czytaj dalej

Jak przekonać klienta do zakupu? 7 trików psychologicznych

Może ci się wydawać, że twoja firma nie odniesie żadnych korzyści z rozmów przychodzących. W końcu klienci zazwyczaj dzwonią wtedy, kiedy mają problem do rozwiązania. Z takich telefonów nie będzie żadnego zysku — myślisz.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   kwietnia 12, 2017
Czytaj dalej

Trudny klient - jak sobie z nim poradzić?

Telefoniczna obsługa klienta to korzystna forma kontaktu z twoją firmą, ale posiada również ciemną stronę. Dzwoniący telefon może bowiem zwiastować rozmowę ze zdenerwowanym klientem. Łatwo w czasie takiej wymiany zdań ulec emocjom. Źle potraktowany klient prawdopodobnie nigdy więcej nic od ciebie nie kupi… Trudny klient to nic przyjemnego. Jak rozmawiać z klientem, którego ponoszą emocje? Przygotowałam 6 sposobów, które możesz wykorzystać w praktyce. 

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   kwietnia 3, 2017
Czytaj dalej

29 statystyk, które musi znać każdy sprzedawca

Co powinien wiedzieć każdy handlowiec, żeby sprzedawać skuteczniej i więcej? Warto zapoznać się z badaniami, które pokazują, kiedy i w jaki sposób najlepiej trafić do potencjalnego klienta. Zapraszam na 29 inspirujących statystyk!

Autor:  Jarosław Walkowicz   •   lutego 15, 2017
Czytaj dalej

17 zasad jak skutecznie stracić klienta przez telefon

Autor:  Butko Sergey   •   czerwca 13, 2016
Czytaj dalej

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny
Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę
CallPage używa już ponad 1100 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut
  • Orange
  • Volkswagen
  • inFakt
  • Docplanet
  • Raiffeisen