<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

15 sposobów na zwiększenie sprzedaży ze strony internetowej

Według badań przeprowadzonych w 2016 r., aż 55% Polaków robi zakupy w sieci. Można się spodziewać, że trend ten będzie się zwiększał. Oprócz wielkich i znanych firm, takich jak Zalando czy Allegro, w Internecie jest miejsce również dla małych i średnich przedsiębiorstw oferujących nowatorskie produkty i rozwiązania. Jak firmy mogą przyciągnąć do siebie klientów i zwiększyć sprzedaż ze strony internetowej?

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   lipca 20, 2017
Czytaj dalej

Jak wykorzystać opinie klientów do poprawy konwersji?

Optymalizacja konwersji na stronie internetowej to skomplikowane zagadnienie. Często jednak jest sprowadzane do zmiany kolorów przycisków czy kilku słów, co ma doprowadzać do znaczących wzrostów współczynnika konwersji. Czasami faktycznie można wiele zyskać tak prostymi zmianami, jednak na ogół niezbędne są bardziej skomplikowane działania. Lucjan Kierczak z Survicate opowiada, jak wykorzystać opinie klientów do poprawy konwersji.

Autor:  Lucjan Kierczak   •   lipca 4, 2017
Czytaj dalej

5 pomysłów na web push automation dla każdej firmy

Joanna Wójcik z PushPushGo przygotowała zestawienie pomysłów na wykorzystanie powiadomień web push na stronie internetowej. Zapraszamy!

Autor:  Joanna Wójcik   •   czerwca 12, 2017
Czytaj dalej

14 wskazówek optymalizacji konwersji

 Jako marketerzy wszyscy szukamy sposobów na zwiększenie konwersji ze strony internetowej. W końcu konwersja to nie jest kolejne modne hasło, ale wymierne korzyści. Oznacza ona mierzalne i stabilne zwiększenie przychodu, zmniejszenie wydatków na pozyskanie klienta i możliwość zainwestowania w inne kanały marketingowe. Zebrałam dla Was najlepsze  wskazówki optymalizacji konwersji.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   czerwca 8, 2017
Czytaj dalej

9 trików optymalizacji strony sklepu internetowego

Prowadzisz sklep internetowy, więc twoim celem zawsze będzie zwiększenie sprzedaży. Optymalizacja strony sklepu internetowego pod kątem konwersji, to podstawa, żeby osiągnąć zamierzony cel. W tym artykule znajdziesz proste triki, które stosują największe sklepy internetowe, żeby zwiększyć konwersję. Mam nadzieję, że znajdziesz na naszej liście coś dla siebie!

Autor:  Paulina Jóźwik   •   maja 18, 2017
Czytaj dalej

6 błędów, które zabijają konwersję na stronie internetowej

Nieważne, czy prowadzisz stronę internetową dla agencji marketingowej, sklepu czy fundacji. Musi ona mieć jakiś cel, np. promowanie firmy, sprzedanie produktów lub usług, czy znalezienie sponsorów. Realizacja tego celu jest najważniejsza. Co jeśli internauci szybko opuszczają Twój serwis, a konwersja na stronie internetowej leży?

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   kwietnia 10, 2017
Czytaj dalej

Wszystko, co musisz wiedzieć o optymalizacji konwersji

O konwersji pisze się dużo. Dla każdego marketera czy właściciela sklepu internetowego optymalizacja konwersji jest nie tylko celem, ale i jednym z największych wyzwań. Dlatego też narosło wokół niej wiele opowieści, mitów i półprawd. W tym artykule ich nie znajdziesz. Zamiast nich wyjaśnię ci, czym jest optymalizacja, jak ją mierzyć i dlaczego w ogóle warto się nią przejmować.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   marca 30, 2017
Czytaj dalej

4 rzeczy, które mają wpływ na konwersję na stronie dealera samochodowego

Autor:  Jarosław Walkowicz   •   lutego 15, 2017
Czytaj dalej

Optymalizacja współczynnika konwersji w 2017 r. - moda czy konieczność?

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   lutego 1, 2017
Czytaj dalej

Popularne Wpisy

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny
Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę
CallPage używa już ponad 1100 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut
  • Orange
  • Volkswagen
  • inFakt
  • Docplanet
  • Raiffeisen