<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Kategorie: Generowanie leadów

Nie pozwól uciec klientowi, czyli 4 pomysły na callback dla każdej firmy

Zastanawiasz się, czy warto wykorzystać rozwiązanie callback na stronie internetowej twojej firmy? W tym artykule nie tylko znajdziesz odpowiedź na pytanie: co to jest callback, ale też 4 pomysły na jego skuteczne wykorzystanie.

Autor:  Paulina Jóźwik   •   stycznia 18, 2018
Czytaj dalej

Kategorie: Generowanie leadów

Jak dostosować stronę internetową do generowania leadów?

Strona internetowa to jedno z najlepszych narzędzi do zdobywania nowych klientów. Istnieje wiele różnych sposobów dzięki którym można ściągnąć internautów na stronę firmy, ale duży ruch to nie wszystko. Ważne, żeby osoby odwiedzające serwis stawały się leadami, a następnie klientami. Dlatego też dostosowanie strony internetowej do generowania leadów jest tak ważne.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   października 19, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: Generowanie leadów

E-book na sterydach - jak go wykorzystać do generowania leadów w B2B?

Joe Pulizzi w książce Epic content marketing napisał: Myśl o e-booku jak o white paper na sterydachE-book to jeden z najbardziej popularnych formatów treści, wykorzystywany przez firmy do pozyskiwania leadów. Przygotowanie e-booka wydaje się proste... Piszesz treść, umieszczasz go w sieci i gotowe! W praktyce nie jest to takie łatwe. 

Autor:  Paulina Jóźwik   •   września 25, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: Generowanie leadów

Generowanie leadów w social media - poradnik

 Generowanie leadów i znajdowanie nowych sposobów na zwiększenie ich liczby to jedno najważniejszych zadań marketera. W ostatnich latach cennym źródłem nowych leadów stały się media społecznościowe, z których - według raportu przygotowanego przez We Are Social i HootSuite - korzysta już 2, 789 miliardów ludzi, czyli 37% całej populacji. Nic dziwnego, że generowanie leadów w social media to teraz niezwykle gorący temat.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   czerwca 1, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: Generowanie leadów

Wskazówki generowania leadów w B2B od 10 polskich ekspertów

Jak skutecznie generować leady w B2B? Zapytaliśmy o to 10 polskich specjalistów z marketingu. W artykule znajdziecie mnóstwo wskazówek, inspiracji i narzędzi do wykorzystania. Zapraszamy!

Autor:  Paulina Jóźwik   •   maja 29, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: Generowanie leadów

Jak pozyskać klienta w 5 krokach dzięki Facebook Lead Ads

Facebook Lead Ads, czyli reklama z celem zdobycia kontaktu do potencjalnego klienta, to świetne narzędzie do pozyskiwania leadów dzięki skróconej ścieżce. Kontakty pozyskujemy „wewnątrz” Facebooka, bez konieczności przekierowywania potencjalnego klienta na zewnętrza stronę czy landing page. Miriam Witych-Gusowska z agencji Webmetro przygotowała obszerną istrukcję, jak w 5 krokach zaplanować efektywną kampanię pozyskującą klientów niskim kosztem. Zapraszamy!

Autor:  Miriam Witych-Gusowska   •   maja 21, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: Generowanie leadów

3 problemy w procesie pozyskiwania leadów w B2B

Jak często słyszysz sformułowanie generowanie leadów”? Jeśli często, prawdopodobnie znajdujesz się w grupie marketerów, którzy wykorzystują to narzędzie w codziennej pracy. Okazuje się jednak, że aż 40% firm w Polsce nie stosuje generowania leadów lub nie ma świadomości, czy takie działania są w ogóle podejmowane w obrębie firmy. Jakie są problemy w prociesie generowania leadów?

Autor:  Paulina Jóźwik   •   maja 4, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: Generowanie leadów

Skuteczne narzędzia do pozyskiwania kontaktów - landing page

Landing page to skuteczne narzędzie do pozyskiwania kontaktów. Marketerzy wykorzystują strony docelowe do wielu zadań: dystrybuują za ich pomocą materiały edukacyjne (e-booki, white papers itp.), promują wydarzenia, produkty i usługi. Czy twój landing page jest gotowy na pozyskiwanie telefonów od klientów? Jeśli nie, w tym artykule dowiesz się, dlaczego warto optymalizować landing page pod kątem zdobywania telefonów i jak można to zrobić w praktyce.

Autor:  Paulina Jóźwik   •   kwietnia 6, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: Generowanie leadów

5 rzeczy, o których musisz pamiętać, chcąc pozyskać klientów dla biura podróży

Autor:  Jarosław Walkowicz   •   lutego 15, 2017
Czytaj dalej

Popularne Wpisy

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny
Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę
CallPage używa już ponad 1100 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut
  • Orange
  • Volkswagen
  • inFakt
  • Docplanet
  • Raiffeisen