<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Kategorie: B2B Marketing

Optymalizacja czasu ładowania strony - sposób na poprawę konwersji i nie tylko

Ciekawe i przystępnie prezentowane treści, przyciągające nagłówki, trafnie dobrane przyciski nawołujące do działania – te i wiele innych elementów witryny ma duży wpływ na poziom konwersji. Czynnikiem, o którym dość często się zapomina, a posiadającym olbrzymie znaczenie jest natomiast szybkość wczytywania strony.

Autor:  Maciej Dobkowicz   •   września 12, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Chcesz rozwinąć sprzedaż? Musisz znać odpowiedzi na te pytania!

Masz sporo pytań dotyczących rozwoju sprzedaży, których do tej pory bałeś się (albo których nie miałeś komu i kiedy) zadać? Jakiś czas temu w RightHello przeprowadziliśmy 20-minutową sesję Q&A, którą poświęciliśmy tej tematyce. Jeśli ją przegapilłeś, to nic straconego - poniżej znajdziesz zapis pytań, które najczęściej wpadały na naszą skrzynkę mailową i moje odpowiedzi na nie.

Autor:  Bartosz Majewski   •   września 5, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Marketplace – czy to biznes czy społeczność?

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w marketplace i jak to zrobić dobrze? Zapraszamy na wskazówki przygotowane przez Jana Szymczaka z portalu globtra.com, który jest marketplacem dedykowanym usługom tłumaczeniowym i każdego dnia zdobywa dziesiątki nowych użytkowników.

Autor:  Jan Szymczak   •   sierpnia 18, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Notyfikacje web push - czy robisz je dobrze?

Czy wiesz, że swoim klientom, czytelnikom lub po prostu użytkownikom serwisu internetowego możesz wysyłać wiadomości, które chwilę później pojawiają się na ekranach ich komputerów, laptopów lub smartfonów? Nie muszą nawet zaglądać na Facebooka, do skrzynki e-mail ani na stronę internetową. Właśnie tak działają powiadomienia web push, czasem zwane notyfikacjami.

Autor:  Bazyli Kowalski   •   sierpnia 16, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

10 wskazówek, jak zbudować skuteczny proces sprzedaży w B2B

Precyzyjne opracowanie przebiegu sprzedaży pozwala przewidywać osiągane wyniki, wspiera handlowców w ich codziennej pracy i ułatwia podejmowanie trudnych decyzji biznesowych. Na jakie etapy go podzielić i jakie czynniki wziąć pod uwagę przy jego budowaniu, aby odnieść sukces w B2B? Wskazówki przygotowała dr Agnieszka Grostal z Salents.

Autor:  Agnieszka Grostal   •   sierpnia 7, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Jak zorganizować webinar i pozyskać 5716 leadów? [Case Study]

W CallPage regularnie dzielimy się z Wami nowymi sposobami na zwiększenie konwersji i generowanie leadów. Dzisiaj zaprowadzimy Was za kulisy i pokażemy jedną z naszych najskuteczniejszych metod pozyskiwania nowych kontaktów.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   sierpnia 2, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Poradnik PR-u, czyli jak skutecznie budować relacje w B2B

Bez względu na to, jaki rozmiar ma Twój biznes, żeby osiągnąć sukces, musisz myśleć o wykraczaniu poza strefę komfortu i próbowaniu nowych rzeczy. Współczesny PR nie ma nic wspólnego z trwaniem w bezpiecznym miejscu pt. „Raz w miesiącu wysyłam masową wiadomość do dziennikarzy”. Poradnik PR-u przygotowała Magdalena Krakowczyk z agencji Mint PR.

Autor:  Magdalena Krakowczyk   •   lipca 27, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Taktyki inbound marketingu, które wspierają generowanie leadów

Kluczowym zadaniem każdego marketera jest skuteczne promowanie marki — jej usług czy produktów, które ukierunkowane jest na zwiększenie wyników sprzedażowych firmy. Ta kwestia jest niezmienna od wielu lat. Jednak samo podejście do strategii promocji w ciągu ostatnich lat uległo znacznej przemianie. Dlaczego? Zmienił się schemat zakupowy klientów, a dotychczas stosowane metody komunikacji przestały działać w sposób efektywny. Ratunkiem jest filozofia działania oparta o inbound marketing, czyli marketing przychodzący.

Autor:  Małgorzata Dadok-Grabska   •   lipca 18, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Dokumentacja techniczna a marketing treści – co je łączy?

O ile nie jesteś odciętym od Internetu, smartfona i pralki pustelnikiem, z dokumentacją techniczną spotykasz się na co dzień. Są to spotkania szybkie i przelotne, nastawione na zdobycie konkretnych informacji. Dokumentacja to jednak o wiele więcej niż instrukcje obsługi – to treści współdecydujące o sukcesie Twojego produktu.

Autor:  Jakub Wiśniewski   •   lipca 7, 2017
Czytaj dalej

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny
Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę
CallPage używa już ponad 1100 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut
  • Orange
  • Volkswagen
  • inFakt
  • Docplanet
  • Raiffeisen