<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Kategorie: B2B Marketing

Najlepsze praktyki na styku marketingu i sprzedaży. Jak się nie pozabijać i jeszcze na tym zarobić.

Prelekcję o takim właśnie tytule, już 28 listopada, podczas Konferencji Marketing Maraton w Warszawie, wygłosi Bartek Majewski. Na pytanie, dlaczego warto przyjść i posłuchać Bartka, postaramy się odpowiedzieć w tekście poniżej.

Autor:  Butko Sergey   •   listopada 14, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

5 nietypowych sposobów na kampanie email marketingowe

Email marketing wciąż święci triumfy i nie zanosi się na to, by przez długi czas miało się to zmienić. Ale wciąż pozostaje wyzwaniem: coraz większa liczba firm korzystających z email marketingu wraz z rozwiniętą pomysłowością specjalistów online powoduje, że przykucie uwagi odbiorcy staje się naprawdę trudne. Jeśli szukasz świeżego sposobu na kampanię email marketingową –  zapraszamy do przeczytania wskazówek Piotra Sobczyka z GetResponse

Autor:  Piotr Sobczyk   •   listopada 14, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

10 sposobów na poprawę treści w content marketingu

Jak wycisnąć więcej z treści, które publikujesz? Co zrobić, żeby ludzie je czytali, a co za tym idzie, treści generowały zyski? W CallPage od wielu miesięcy tworzymy ogromną liczbę tekstów i za każdym razem uczymy się czegoś nowego. Na podstawie naszych doświadczeń przygotowałem 10 wskazówek, które możesz wykorzystać w twojej firmie do poprawy treści i strategii content marketingowej.

Autor:  Butko Sergey   •   listopada 8, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Przewodnik po skutecznym content marketingu w start-upie

Prowadzenie start-upu wiąże się z ogromną ilością pracy, nieustannym poszukiwaniem nowych klientów i ciągłym dbaniem o promocję firmy. Wśród przyczyn upadku firmy, 30% przedsiębiorców wymienia problemy z marketingiem. Nie wszyscy start-upowcy wiedzą, jak się zabrać za content marketing, a nawet jeśli wiedzą, to na początku drogi często popełniają wiele błędów. Dlatego w dzisiejszym wpisie chcielibyśmy podzielić się z Wami doświadczeniami, jakie mieliśmy w CallPage i pokazać, jak prowadzić skuteczny content marketing w start-upie.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   października 26, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

50+ narzędzi analitycznych dla każdego marketera

Autor:  Butko Sergey   •   października 12, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Co wiesz o online marketingu? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ

Online marketing przypomina trochę dżunglę, w której przetrwają tylko najsilniejsi. W marketingu nie liczy się jednak siła mięśni, lecz umysłu. Trzeba orientować się w wielu dziedzinach, takich jak: e-mail marketing, obsługa klienta, AdWords, content marketing czy konwersja, umieć zorganizować kampanie reklamowe na Facebooku i Youtubie i jeszcze opanować zasady zarządzania kryzysem w social mediach.

Autor:  Magdalena Wąsowicz   •   października 5, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Optymalizacja czasu ładowania strony - sposób na poprawę konwersji i nie tylko

Ciekawe i przystępnie prezentowane treści, przyciągające nagłówki, trafnie dobrane przyciski nawołujące do działania – te i wiele innych elementów witryny ma duży wpływ na poziom konwersji. Czynnikiem, o którym dość często się zapomina, a posiadającym olbrzymie znaczenie jest natomiast szybkość wczytywania strony.

Autor:  Maciej Dobkowicz   •   września 12, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Chcesz rozwinąć sprzedaż? Musisz znać odpowiedzi na te pytania!

Masz sporo pytań dotyczących rozwoju sprzedaży, których do tej pory bałeś się (albo których nie miałeś komu i kiedy) zadać? Jakiś czas temu w RightHello przeprowadziliśmy 20-minutową sesję Q&A, którą poświęciliśmy tej tematyce. Jeśli ją przegapilłeś, to nic straconego - poniżej znajdziesz zapis pytań, które najczęściej wpadały na naszą skrzynkę mailową i moje odpowiedzi na nie.

Autor:  Bartosz Majewski   •   września 5, 2017
Czytaj dalej

Kategorie: B2B Marketing

Marketplace – czy to biznes czy społeczność?

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w marketplace i jak to zrobić dobrze? Zapraszamy na wskazówki przygotowane przez Jana Szymczaka z portalu globtra.com, który jest marketplacem dedykowanym usługom tłumaczeniowym i każdego dnia zdobywa dziesiątki nowych użytkowników.

Autor:  Jan Szymczak   •   sierpnia 18, 2017
Czytaj dalej

Popularne Wpisy

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny
Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę
CallPage używa już ponad 1100 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut
  • Orange
  • Volkswagen
  • inFakt
  • Docplanet
  • Raiffeisen