<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Blog o marketingu i sprzedaży

Optymalizacja konwersji, generowanie leadów i marketing B2B. Inspiracje i porady.

Online marketing - co o nim wiesz? Rozwiąż QUIZ!

Online marketing - co o nim wiesz? Rozwiąż QUIZ!

Magdalena Wąsowicz
Magdalena Wąsowicz
października 5, 2017

Online marketing przypomina trochę dżunglę, w której przetrwają tylko najsilniejsi. W marketingu nie liczy się jednak siła mięśni, lecz umysłu. Trzeba orientować się w wielu dziedzinach, takich jak: e-mail marketing, obsługa klienta, AdWords, content marketing czy konwersja, umieć zorganizować kampanie reklamowe na Facebooku i Youtubie i jeszcze opanować zasady zarządzania kryzysem w social mediach.

Zapraszamy Cię do rozwiązania krótkiego quizu z wiedzy o online marketingu! Test zawiera tylko 10 pytań. Sprawdź, czy jesteś żółwiem, niedzielnym biegaczem czy maratończykiem!

 

OPIS WYNIKÓW QUIZU:

 

  • Żółw (0-3 punkty)

Co tu dużo mówić – wystartowałeś, ale w trakcie coś zdecydowanie poszło nie tak. Niestety nie udało Ci się przyswoić zbyt wiele wiedzy. Ale nie łam się! Na szczęście są nagrania z webinarów, dzięki którym będziesz mógł powtórzyć bieg po wiedzę. Powodzenia!

  • Niedzielny biegacz (4-6 punktów) 

Całkiem nieźle poszedł Ci ten bieg! Gdyby tylko w jego trakcie nie łapała Cię zadyszka… Trochę się nauczyłeś, ale wciąż masz sporo do nadrobienia. Łap nasze nagrania z Online Marketing Maratonu i trenuj dalej. Następnym razem zostaniesz maratończykiem z prawdziwego zdarzenia!

  • Maratończyk (7-10 punktów) 

Brawo! Prawdziwy z Ciebie maratończyk! Śpiewająco przebyłeś nasz bieg po wiedzę i wygląda na to, że marketingu internetowym wiesz już właściwie wszystko. Co tu dużo mówić – jesteśmy pod wrażeniem! :-)

 

Daj znać, jaki wynik udało Ci się uzyskać!

 


Musisz nadgonić trochę wiedzy? Zapisz się na bezpłatne webinary z marketingu!

Dowiedz się więcej

Nie zapomnij udostępnić tego posta!


Generuj więcej rozmów sprzedażowych i leadów z Twojej strony

Wyprobuj CallPage na swojej stronie za darmo.

Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

Adres email musi mieć poprawny format

Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut