<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=969660199772024&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Blog o marketingu i sprzedaży

Optymalizacja konwersji, generowanie leadów i marketing B2B. Inspiracje i porady.

3 kroki do sukcesu, czyli jak zacząć korzystać z CallPage

3 kroki do sukcesu, czyli jak zacząć korzystać z CallPage

Butko Sergey
Butko Sergey
stycznia 20, 2016

Znasz już zalety korzystania z CallPage? Możesz je poznać czytając poprzedni artykuł lub przekonać się na własnej skórze, instalując widget CallPage na swojej stronie. Od poznania marketingowych i sprzedażowych możliwości serwisu dzielą Cię zaledwie 3 proste kroki. Zobacz, jak zainstalować widget CallPage.

1. Zarejestruj się na stronie: callpage.pl

Aby poprawnie założyć konto, należy w formularzu rejestracyjnym podać dane osobowe, adres mailowy, numer telefonu oraz adres strony internetowej, na której chcesz zainstalować widget CallPage.

CP_rejestracja.png

Po zatwierdzeniu poprawnie wypełnionego formularza, zostaniesz automatycznie zalogowany do panelu Twojego konta w CallPage. Potwierdzenie rejestracji otrzymasz również drogą mailową, dzięki czemu w każdej chwili możesz przejść do konfiguracji konta.

 

2. Wklej kod widgetu na stronę internetową.

Po zatwierdzeniu rejestracji lub zalogowaniu się do konta, skopiuj kod widgetu. Wklej kod na swojej stronie internetowej tuż przed zamykającym tagiem < /body>.

Poniżej instrukcje instalacji CallPage na Wordpress oraz Shoper.

 

 

 

3. Dostosuj ustawienia widgetu.

Teraz możesz skonfigurować ustawienia konta według własnych potrzeb i preferencji. W panelu wybierz wygląd widgetu i godziny odbierania telefonów, a także ustal doradców, którzy będą odbierać rozmowy zamówione przez widget CallPage. W zaawansowanych ustawieniach konta skonfiguruj działanie widgetu, dodaj numery lub adresy IP, którym nie chcesz dać możliwości połączenia telefonicznego, wyklucz też podstrony na Twojej stronie internetowej, gdzie widget nie powinien być wyświetlany.

CallPage_wyglad_panelu.png

W panelu możesz sprawdzić statystyki wizyt na stronie, wyświetleń widgetu i połączeń telefonicznych, a także przejrzeć historię połączeń i odsłuchać przeprowadzone rozmowy. W sekcji płatności możesz wykupić plan Professional, który oferuje większe możliwości personalizacji widgetu CallPage.

 

Gotowe - instalacja widgetu CallPage trwa mniej niż 10 minut! Chcesz sprawdzić możliwości CallPage? Wypróbuj widget na swojej stronie już dziś! Pamiętaj, że rejestracja w serwisie jest bezpłatna i przez 7 dni możesz testować CallPage za darmo.

Nie zapomnij udostępnić tego posta!


Generuj więcej rozmów sprzedażowych i leadów z Twojej strony

Wyprobuj CallPage na swojej stronie za darmo.

Wypróbuj wszystkie funkcje za darmo przez 7 dni!

Otrzymuj o 75% więcej konwersji, bez dodatkowych inwestycji w reklamę

Adres email musi mieć poprawny format

Z CallPage korzysta 3200 firmInstalacja zajmuje tylko 5 minut